Trwa ładowanie...
dixduhe

Nowy James Bond będzie Szkotem? Znamy kandydatów do roli agenta królowej

Producenci Jamesa Bonda już planują, kto będzie nowym Agentem Jej Królewskiej Mości. Chcąc jak najlepiej się przygotować na odejście Daniela Craiga, upatrzyli sobie szczególnie dwóch kandydatów ze Szkocji. Pierwowzór Bonda był Szkotem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy James Bond będzie Szkotem? Znamy kandydatów do roli agenta królowej
Nowy James Bond będzie Szkotem? Znamy kandydatów do roli agenta królowej (WP.PL)
dixduhe

Nowy James Bond Szkotem? Kandydatem Sam Heughan

W powieściach Iana Fleminga James Bond był właśnie Szkotem. Z dotychczasowych aktorów tylko Sean Connery był tego samego pochodzenia. Producenci chcą teraz nawiązać do pierwotnych założeń autora.

Jednym z kandydatów jest 38-letni Sam Heughan, znany głównie z roli w serialu “Outlander”, za którą dostał Kryształową Statuetkę. W 2018 roku zagrał w filmie “Szpieg, który mnie rzucił”. Wcześniej występował w mniejszych serialach oraz telewizyjnej produkcji “Bajkowe Boże Narodzenie”.

dixduhe

Nowy James Bond Szkotem? Kandydatem Richard Madden

Duże szanse na rolę królewskiego agenta ma również Richard Madden, kojarzony z “Gry o tron” czy też “Bodyguarda” (za rolę w tym serialu otrzymał Złotego Globa) . 32-letni aktor występował także m.in. w “Dniu Bastylii”, “Kopciuszku” oraz “Oasis”. Głównie grał w serialach.

Fani serii przygód Jamesa Bonda jako potencjalnych nowych odtwórców głównej roli wskazują też takie nazwiska jak James McAvoy, Ewan McGregor, Gerard Butler, David Tennant, Brian Cox i Karen Gillan.

Sam Heughan.

Sam Heughan Wikimedia Commons CC BY-SA
Sam Heughan

Richard Madden.

Richard Madden East News
Richard Madden
dixduhe

Podziel się opinią

Share

dixduhe

dixduhe