Trwa ładowanie...
d20dcjc
Aktualności

Nowy serial Matthew Perry'ego

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy serial Matthew Perry'ego
d20dcjc

Były gwiazdor serialu "Przyjaciele" Matthew Perry rozpoczyna pracę nad nową produkcją telewizyjną.

Perry zagra jedną z dwóch głównych ról w serialu "The Odd Couple". Aktor będzie również współpracował z Dannym Jacobsonem przy scenariuszu tego dzieła, a także weźmie na siebie część obowiązków producenckich.

Punktem wyjścia dla cyklu będzie broadwayowska sztuka Neila Simona z 1965 roku. Jej bohaterami byli skrajnie różni współlokatorzy. Spektakl odniósł tak duży sukces, że w 1968 roku doczekał się wersji kinowej - filmu "Dziwna para" z Jackiem Lemmonem i Walterem Matthau w rolach głównych, a także serialu realizowanego w latach 1970 - 1975 (w postacie wcielili się Tony Randall i Jack Klugman).

d20dcjc

Nie wiadomo jeszcze kto będzie ekranowym współlokatorem Perry'ego. Sam aktor jest jednak zachwycony projektem. - Odkąd po raz pierwszy, jako 10-latek, zobaczyłem film "Dziwna para", marzyłem o tym, żeby zagrać Oscara Madisona - mówi gwiazdor. - Uśmiecham się na samą myśl o możliwości rozwinięcia współczesnej wersji tej historii. Poza tym stęskniłem się już za graniem przed żywą publicznością! Pora na powrót.

Ostatnio Perry'ego można było oglądać w serialach "Go On" (2012 - 2013) i "Mr. Sunshine" (2011).

d20dcjc

Podziel się opinią

Share

d20dcjc

d20dcjc