Qaqwqwrqw

Nowy spot "Avengers: Endgame". Kogo Marvel usunął z klipu? Jest kilka teorii

Podczas Superbowl 2019 Marvel zaprezentował 30-sekundowy spot "Avengers: Endgame". Użytkownicy Twittera zwrócili uwagę na jeden szczegół.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewidentnie ktoś majstrował przy nowym spocie "Avengers: Endgame"
Ewidentnie ktoś majstrował przy nowym spocie "Avengers: Endgame" (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

30-sekundowy spot świetnie oddaje położenie, w jakim znalazły się niedobitki składu Avengers i ludzkość. A właściwie jej połowa. Przypomnijmy: "Avengers: Wojna bez granicy" kończy się katastrofą. Thanos wykorzystuje moc Kamieni Nieskończoności i sprawia, że połowa populacji wszechświata, w tym dobrze znani superbohaterowie, przestaje istnieć.

ZOBACZ ZWIASTUN "AVENGERS: ENDGAME

Qaqwqwrqw

W sieci można znaleźć już całą litanię domysłów i interpretacji klipu. Najciekawszy smaczek wyłowił Joshua Yehl, redaktor popularnego serwisu IGN. Na Twitterze zamieścił wymowną stopklatkę. Widać na niej, że materiał wideo został poddany obróbce i z jednej sceny najprawdopodobniej usunięto postać. Kogo? Na Twitterze już toczy się "śledztwo". Zobaczcie sami:

Według jednych użytkowników studio wymazało Kapitan Marvel, którą najpierw mamy zobaczyć w dedykowany jej filmie. Trafi on na ekrany 8 marca 2019 r. "Avengers: Endgame" wejdzie do kin chwilę później, bo 25 kwietnia. Inni mówią o Pepper Potts (ukochanej Tony'ego Starka), Iron Manie, szopie Rockecie, Ant-Manie albo Visionie.

Warto przypomnieć, że Marvel zrobił podobny numer podczas promocji filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Wtedy ukrywano Spider-Mana.

Qaqwqwrqw

"Avengers: Endgame" to kontynuacja wydarzeń z trzech poprzednich filmów: "Avengers" (2012), "Avengers: Czas Ultrona" (2015) i "Avengers: Wojna bez granic" (2018). Fabuła skupi się na walce pozostałych przy życiu superbohaterów z Thanosem.

Obsada całej serii "Avengers" jest iście gwiazdorska, a "Endgame" może być ostatnim filmem, w którym znani bohaterowie pojawią się na ekranie w uwielbianym przez fanów składzie. W filmie zagrają m.in. Robert Downey Jr (Iron Man) Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kapitan Ameryka), Josh Brolin(Thanos), Jeremy Renner (Hawkeye) i Paul Rudd (Ant-Man).

Film "Avengers: Endgame" ma zakończyć trzecią fazę Marvel Cinematic Universe.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw