Trwa ładowanie...
d3xormm
Aktualności

Nowy zwiastun serialowego "Fargo"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy zwiastun serialowego "Fargo"
(Vue Movie Distribution)
d3xormm

Telewizja FX przedstawiła kolejny zwiastun serialowej wersji kultowego już filmu braci *Ethana i Joela Coenów (na zdj.) - "Fargo". Wygląda na to, że nowe dzieło zachowa klimat i humor oryginału z 1996 roku.*

Przypomnijmy, że głównym bohaterem filmu był drobny sprzedawca samochodów Jerry (William H. Macy), który wpada na pomysł zbrodni doskonałej. Wynajmuje zbirów, aby porwali jego własną żonę i zażądali okupu od teścia. Na trop kombinatora wpada niezwykła policjantka (Frances McDormand)

W wersji telewizyjnej bohaterem będzie Lester Nygaard (Martin Freeman), agent ubezpieczeniowy z małego miasteczka zdominowany przez żonę, którego życie zmienia się diametralnie, gdy w mieście pojawia się tajemniczy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton).

d3xormm

W pozostałych rolach występują Colin Hanks, Bob Odenkirk, Kate Walsh, Adam Goldberg, Oliver Platt, Glenn Howerton, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Joey King i Julie Ann Emery.

Joel i Ethan Coen zajęli się produkcją serialu. Autorem scenariusza jest Noah Hawley ("Kości"), a za reżyserię pilota odpowiada Adam Bernstein ("Breaking Bad").

W Stanach Zjednoczonych serial będzie można śledzić już od 15 kwietnia.

Zwiastun można znaleźć poniżej:

d3xormm

Podziel się opinią

Share

d3xormm

d3xormm