Trwa ładowanie...
dlheuc6
Aktualności

O czym będzie ekranizacja "Monopoly" Ridleya Scotta?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ridley Scott
Ridley Scott (AFP)
dlheuc6

Producent ekranizacji gry "Monopoly", Frank Beddor, zdradził szczegóły fabuły planowanego filmu.

Głównym bohaterem ekranizacji będzie zabawny mieszkaniec nowojorskiego Manhattanu, który pracuje w agencji nieruchomości. Mężczyzna jednak do szczęściarzy nie należy, bowiem odnosi jedną porażkę zawodową po drugiej.

Bohater ma za to ukrytego asa w rękawie, jest mianowicie mistrzem gry "Monopoly". Postanawia przekonać swoich znajomych, by pomogli mu pobić rekord grania w "Monopoly", który wynosi 70 dni non stop. W trakcie rozgrywki dochodzi jednak do kłótni i główny bohater zostaje sam z kartą szansy w ręku. Rzuca ją na planszę i mówi: "Cholera, chciałem użyć karty szansy".

dlheuc6

Następnego dnia rano budzi się i odkrywa, że w ręku trzyma kartę szansy. W drodze do pracy postanawia kupić kawę i nagle zdaje sobie sprawę, że w kieszeniach ma tylko banknoty z gry "Monopoly".

Kasjerka ku zdziwieniu bohatera resztę wydaje w takich samych banknotach. Mężczyzna po wyjściu na ulicę odkrywa, że znajduje się w środku gry, w mieście Monopoly. Okazuje się, że nie jest sam - jego przeciwnikami są bezwzględni bracia Parker.

dlheuc6

Podziel się opinią

Share
dlheuc6
dlheuc6