Trwa ładowanie...
13-11-2009 14:44

O czym będzie ekranizacja "Monopoly" Ridleya Scotta?

O czym będzie ekranizacja "Monopoly" Ridleya Scotta?Źródło: AFP
d370jzg
d370jzg

Producent ekranizacji gry "Monopoly", Frank Beddor, zdradził szczegóły fabuły planowanego filmu.

Głównym bohaterem ekranizacji będzie zabawny mieszkaniec nowojorskiego Manhattanu, który pracuje w agencji nieruchomości. Mężczyzna jednak do szczęściarzy nie należy, bowiem odnosi jedną porażkę zawodową po drugiej.

Bohater ma za to ukrytego asa w rękawie, jest mianowicie mistrzem gry "Monopoly". Postanawia przekonać swoich znajomych, by pomogli mu pobić rekord grania w "Monopoly", który wynosi 70 dni non stop. W trakcie rozgrywki dochodzi jednak do kłótni i główny bohater zostaje sam z kartą szansy w ręku. Rzuca ją na planszę i mówi: "Cholera, chciałem użyć karty szansy".

d370jzg

Następnego dnia rano budzi się i odkrywa, że w ręku trzyma kartę szansy. W drodze do pracy postanawia kupić kawę i nagle zdaje sobie sprawę, że w kieszeniach ma tylko banknoty z gry "Monopoly".

Kasjerka ku zdziwieniu bohatera resztę wydaje w takich samych banknotach. Mężczyzna po wyjściu na ulicę odkrywa, że znajduje się w środku gry, w mieście Monopoly. Okazuje się, że nie jest sam - jego przeciwnikami są bezwzględni bracia Parker.

d370jzg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d370jzg