Trwa ładowanie...
d1lrohr

Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D

Najnowsze informacje
3.1
(107 głosów)
Oceń:
d1lrohr

Animowane kino przygodowe 3D dla dzieci. Jeden z pierwszych pełnometrażowych filmów animowanych wykorzystujących technologię trójwymiarową.

Grupa wesołych kosmitów przemierza Wszechświat w poszukiwaniu nowej planety, którą mogliby zasiedlić. Zmęczeni podróżą Obcy trafiają na przyjaźnie wyglądającą planetę - Ziemię. Przed wybudowaniem bazy wysyłają zwiadowczą sondę z najodważniejszymi przedstawicielami swojej rasy na pokładzie. Przypadkowo lądują w środku "Planety Przygód", nowego, nafaszerowanego nowinkami technicznymi parku rozrywki. Nie przypuszczają nawet, że czeka na nich więcej przygód niż w samym kosmosie.

Reżyser Ben Stassen umieścił na początku filmu następujące ostrzeżenie:

"Witamy w naszym wirtualnym parku rozrywki. Dzięki najnowocześniejszej technice cyfrowej, już za moment przeżyjecie trójwymiarową przygodę wypełnioną dźwiękiem i obrazem. Uwaga: Jeśli w którymś momencie poczujecie się zdezorientowani albo zacznie wam się kręcić w głowie, skorzystajcie z jednej z następujących rad:

A. Trzymajcie się mocno poręczy fotela
B. Starajcie się nie odrywać wzroku od środka ekranu
C. Krzyczcie wniebogłosy
Jeśli żaden z powyższych sposobów nie okazał się skuteczny, zwyczajnie zamknijcie oczy. Wtedy na pewno przestanie wam się kręcić w głowie. Jednak w ten sposób śledzenie akcji na ekranie będzie znacznie utrudnione."

Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D
Tytuł oryginalny

Alien Adventure

Gatunek

animowany, dziecięce, sci-fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2003

Data światowej premiery

19.03.2004

Czas trwania

40 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lrohr
d1lrohr
d1lrohr