Trwa ładowanie...
d410och
d410och

Occupation (2018)

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film akcji "Occupation" to australijska produkcja, w której tematem przewodnim jest inwazja obcych. Grupa cywilów musi stanąć do walki z okupantami z kosmosu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d410och
"Occupation" to film o kosmitach z 2018 roku Youtube.com - stopklatki
"Occupation" to film o kosmitach z 2018 roku

Occupation – zarys fabuły

Akcja filmu " Occupation" dzieje się w niewielkim miasteczku. Grupa ludzi spotyka się na meczu futbolu amerykańskiego. Dzień jak każdy inny staje się jednak urzeczywistnieniem horroru. Oto nad światem pojawiają się miliony statków komicznych, które przeprowadzają zorganizowany atak na Ziemian. Z inwazji udaje się jednak ocaleć kilkorgu cywilów, którzy okazują się nielicznymi żyjącymi ludźmi.

Gdy obcy podporządkowują sobie świat, cywile na czele z Peterem Bartlettem organizują oddział i szykują się do walki zbrojnej z alienami. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ armia kosmitów jest liczna i doskonale przygotowana technicznie. Nadzieja umiera jednak ostatnia.

Occupation – ciekawostki

  • Narracja na początku filmu "Occupation" to fragment przemowy byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ronalda Reagana, podczas szczytu ONZ.
  • Jeszcze przed oficjalną premierą filmu "Occupation" twórcy zapowiedzieli powstanie sequela produkcji.
  • Wszyscy statyści występujący w filmie zostali wymienieni z imienia i nazwiska jako aktorzy drugoplanowi w napisach końcowych, choć udział wzięli jako wolontariusze, bez wynagrodzenia.
  • W filmie pojawia się australijski 'inside joke'. Chodzi o nazwę drużyny futbolowej – Dropbears. Słowo to odnosi się do zmyślonych przez tubylców zwierząt przypominających koale, które skaczą z drzew, żeby atakować ludzi. To żart, który ma nieco przestraszyć turystów.
  • Pojawiające się w filmie owoce uprawiane przez kosmitów to tzw. ręce Buddy, owoc ze Wschodniej Azji.

Zobacz inne najlepsze filmy o kosmitach 2018 roku.

Occupation (2018)
Tytuł oryginalny

Occupation

Gatunek

Sci-Fi, film akcji

Kraj produkcji

Australia

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

12.07.2018

Czas trwania

119 min.

Obsada
d410och

Podziel się opinią

Share
d410och

d410och
d410och
d410och