Trwa ładowanie...
marcin wrona
24-09-2015 17:24

Odbyło się nabożeństwo żałobne Marcina Wrony

Odbyło się nabożeństwo żałobne Marcina WronyŹródło: newspix.pl
doejqr0
doejqr0

*Nabożeństwo żałobne *Marcina Wrony odbyło się w czwartek, 24 września 2015 roku, o godz. 12.00 w Kościele Sióstr Wizytek w Warszawie.**

O 13.30 spod bramy głównej Powązek Wojskowych wyruszył kondukt żałobny, który odprowadził prochy Marcina Wrony do miejsca wiecznego spoczynku.

newspix.pl

doejqr0

Przypomnijmy, że ciało reżysera zostało znalezione w sobotę 19 września w pokoju hotelowym w Gdyni (więcej tutaj). Miał 42 lata.

(na zdj. Wojciech Smarzowski/ newspix.pl)

Według wstępnych ustaleń zgon reżysera nastąpił w wyniku powieszenia. Zdaniem biegłych wszystko wskazuje na to, że Marcin Wrona popełnił samobójstwo (więcej tutaj).

(na zdj. Agata Buzek/ newspix.pl)

"Demon" (czytaj recenzję) Marcina Wrony startował w konkursie głównym 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Film został świetnie przyjęty przez publikę i krytyków, którzy docenili perfekcyjną realizację i dojrzałość, jaką zaprezentował nieodżałowany reżyser.

- Wstrząs i niedowierzanie, to tylko dwa słowa, które cisną mi się na usta. Wielka tragedia, wielka strata, to będzie smutny czas - napisał dziennikarz i publicysta Krzysztof Spór na wieść o śmierci reżysera (więcej tutaj).

doejqr0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doejqr0