Trwa ładowanie...
23-08-2006 14:51

Oficjalna lista uczestników czwartej edycji Tańca z Gwiazdami

Share
Oficjalna lista uczestników czwartej edycji Tańca z Gwiazdami
d2fiy47

Nowych uczestników Tańca z Gwiazdami przedstawiono oficjalnie wczoraj. Obok gwiazd seriali konkurencyjnych stacji nie zabraknie i dzieci najważniejszych polityków. Poinformowanie mediów o nazwiskach uczestników nie przeszkodziło treningom wybrańców, którzy już od dwóch tygodniu robią wspólne pierwsze kroki.

Po Oli, córce Aleksandra Kwaśniewskiego, przyszedł czas na córkę Lecha Wałęsy. Maria Wiktoria od niedawna pełniąca funkcję rzecznika prasowego taty, byłego prezydenta, udział w programie "Taniec z gwiazdami" traktuje jak szansę na przeżycie ciekawej przygody i sprawdzian. Jej partnerem w tańcu będzie debiutujący w programie Paweł Godek.

– Pozwólcie mi zatańczyć, a zobaczycie – mówi Wałęsówna. Zapewnia, że Lech "nie był za, a nawet przeciw".

d2fiy47

Jej rywalkami będą: Kaja Paschalska, Magdalena Wójcik (na fot.), Joanna Liszowska, która zatańczy z Robertem Kochankiem, i Kinga Rusin. Jej partnerem jest pierwszy cudzoziemiec w "Tańcu z gwiazdami", pochodzący z Włoch Stefano Terrazzino.

W obsadzie pojawi się też Peter J. Lucas, który w latach 80. wyruszył na podbój Anglii a potem Hollywood. Ostatnio zagrał w filmie Davida Lyncha "Inland Empire".

Będzie walczył o Kryształową Kulę, rywalizując m.in. z Michałem Milowiczem, Marcinem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim, którego partnerką jest Aneta Piotrowska – zwyciężczyni poprzedniej edycji w parze z Rafałem Mroczkiem.

Nie zmieniają się prowadzący Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. Pierwszy odcinek zobaczymy już 10 września.

d2fiy47
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fiy47
d2fiy47