Trwa ładowanie...
pakt z diabłem
24-02-2016 15:07

"Pakt z diabłem": Na Blu-ray i DVD już od 22 lutego

Share
"Pakt z diabłem": Na Blu-ray i DVD już od 22 lutegoŹródło: East news
d22fclz

*"Pakt z diabłem" to nowy film w reżyserii Scotta Coopera, autora uhonorowanego dwoma Oscarami dramatu „Szalone serce”. Oparta na faktach opowieść z Johnnym Deppem, Joelem Edgertonem i Benedictem Cumberbatchem w rolach głównych zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 22. lutego.*

Boston, rok 1975. Irlandczyk James Bulger (Johnny Depp) jest jednym z najgroźniejszych lokalnych gangsterów twardo i bezwzględnie sprawującym kontrolę nad południową częścią miasta w czym wspierają go jego najbliżsi współpracownicy Steve Flemmi (Rory Cochrane) i Kevin Weeks (Jesse Plemons). Niestety, jego małe imperium jest zagrożone ze strony włoskiej mafii, która stara się przejąć jego rejon.

Mniej więcej w tym samym czasie do Bostonu wraca agent FBI John Connolly (Joel Edgerton), bliski przyjaciel zarówno Jamesa Bulgera jak i jego brata Williama (Benedict Cumberbatch). Connolly ma za zadanie ukrócenie działalności włoskiej mafii w mieście, ale - jak do tej pory - nie odnosi na tym polu żadnych sukcesów.

d22fclz

Pewnego dnia agent wpada na szatański pomysł i proponuje Jamesowi Bulgerowi by ten został jego informatorem i pomógł mu w walce z mafią. Początkowo niechętny gangster szybko dochodzi do wniosku, że dzięki tej współpracy mógłby otrzymać wyjątkową ochronę, która pozwoliłaby mu dalej rozwijać jego przestępcze imperium. Film opowiada historię tego haniebnego przymierza, które wymyka się spod kontroli. Bulger bezkarnie obchodzi prawo, umacniając swoją władzę i budując pozycję najgroźniejszego przestępcy w Bostonie i w końcu jednego z najbardziej niebezpiecznych gangsterów w historii Stanów Zjednoczonych.

Galapagos Film przedstawia wydanie Blu-ray® i DVD jednego z najbardziej oczekiwanych filmów minionego roku. „Pakt z diabłem” to oparta na faktach mroczna opowieść gangsterska wyreżyserowana przez Scotta Coopera, autora głośnych produkcji „Szalone serce” i „Zrodzony w ogniu”.

d22fclz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22fclz
d22fclz