Trwa ładowanie...
d36ne7j

''Pakt z diabłem'' - nowy zwiastun w sieci

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Pakt z diabłem'' - nowy zwiastun w sieci
d36ne7j

W sieci zadebiutował kolejny trailer obrazu "Pakt z diabłem" z Johnnym Deppem w roli głównej.

Przypomnijmy, że w inspirowanej faktami produkcji wyreżyserowanej przez Scotta Coopera Depp gra Jamesa "Whiteya" Bulgera - szefa gangu Winter Hill. To organizacja kryminalna, która zajmowała się szeroko zakrojoną działalnością: od sprzedaży narkotyków po dostarczanie broni dla IRA. Tajemnicze zniknięcie Bulgera pod koniec lat 90. wywołało poważny skandal. Wcześniej bandyta stał się informatorem FBI i status ten wykorzystywał do eliminowania swoich wrogów i konkurentów.

W nowym zwiastunie, który można obejrzeć poniżej, w dynamicznym skrócie poznajemy drogę Bulgera na mafijny szczyt. Widzom przypomina się także, że wrogów należy trzymać blisko siebie.

Scenariusz Marka Mallouka i Jeza Butterwortha powstał w oparciu o książkę "Black Mass: Whitey Bulger, The FBI, And A Devil's Deal" Dicka Lehra i Gerarda O'Neilla.

d36ne7j

W filmie grają także James Russo, Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch, Kevin Bacon, Sienna Miller, Juno Temple, Jesse Plemons i David Harbour.

Światowa premiera "Paktu z diabłem" odbędzie się na zbliżającym się 72. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Do polskich kin produkcja ma dotrzeć w październiku.

d36ne7j

Podziel się opinią

Share

d36ne7j

d36ne7j