Trwa ładowanie...
de7os2p
30-03-2006 11:21

Paris chce do Paris

de7os2p
de7os2p

Paris Latsis chciałby ponownie związać się z Paris Hilton, jednak jego rodzice nie chcą wyrazić na to zgody.

Dziedziczka fortuny Hiltonów znowu jest samotna, po tym jak niedawno porzuciła Stavrosa Niarchosa, który w dniu swoich 21. urodzin odziedziczy 275 milionów dolarów. O jej względy zabiega Latsis, z którym panna Hilton zerwała dla Niarchosa.

Niestety rodzice młodego Greka zdecydowanie sprzeciwiają się planom dziedzica. - Nawet gdybym chciał do niej wrócić, nie mogę - powiedział Latsis znajomym. - Moi rodzice nie pozwolą na to.

Panna Hilton rozstała się z Niarchosem, ponieważ ten wciąż mówił po grecku. - Niarchos był z greckim znajomym i Paris się strasznie zdenerwowała, ponieważ nie rozumiała ani słowa z rozmowy - powiedziała osoba z otoczenia dziedziczki. - Sądziła, że się z niej naśmiewają.

Obecnie samotna 25-letnia gwiazda intensywnie rozgląda się za nowym chłopakiem. Na jednej z imprez w klubie "Privilege", rozczarowana brakiem obecności olimpijczyka Jeremy'ego Blooma, przeszukiwała lokal w celu znalezienia odpowiedniego towarzysza. - Czy są tu jacyś gorący mężczyźni? - dopytywała się Hilton. - Potrzebuję jakiegoś.

de7os2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7os2p