Trwa ładowanie...

Paris Hilton pogodzona z przyjaciółką

Share
Paris Hilton pogodzona z przyjaciółką
d1tpnhz

Paris Hilton i Nicole Richie zakopały topór wojenny i znów są przyjaciółkami.

Hilton i Richie niedawno rozmawiały ze sobą przez telefon po raz pierwszy od ponad roku, kiedy to z hukiem zakończyły swoją długoletnią przyjaźń. Panie, które wspólnie występują w serialu "The Simple Life", poplotkowały z okazji urodzin Richie, kiedy Hilton zadzwoniła do koleżanki ze spóźnionymi życzeniami. Zdziwienie solenizantki było tak ogromne, że z wrażenia upuściła telefon.

Żadna z pań, które znają się od dzieciństwa, nie ujawniła przyczyny sporu. Obie zdementowały plotki, że powodem wojny było wyświetlenie przez adoptowaną córkę Lionela Richie na przyjęciu obrazu porno z Hilton "One Night in Paris"

d1tpnhz

Kiepskie relacje między aktorkami wpłynęły negatywnie na pracę nad ich wspólnym serialem. W serii czwartej "The Simple Life: 'Til Death Do Us Part" byłe koleżanki otrzymały zadanie wcielenia się w żonę i gospodynię domową, ale ani razu nie pojawiły się na ekranie wspólnie. Stacja E! Entertainment Television poinformowała niedawno, że jest zainteresowana realizacją kolejnego sezonu, ale nie będzie dłużej tolerować takiej sytuacji. PARIS HILTON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d1tpnhz

Podziel się opinią

Share
d1tpnhz
d1tpnhz