Trwa ładowanie...
d4jo4dt
Megafon.pl
Aktualności

''Passengers'': Jennifer Lawrence całuje Chrisa Pratta

Romans w klimacie science fiction. W niezwykłych okoliczności budzą się uczucia bohaterów filmu "Pasażerowie" ("Passengers").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence i Chris Pratt
Jennifer Lawrence i Chris Pratt (Materiały prasowe, Fot: Sony Pictures Entertainment)
d4jo4dt

Produkcja opowiada o dwójce pasażerów statku kosmicznego - promu transportującego tysiące ludzi do kolonii zlokalizowanej na odległej planecie. Błąd komputera sprawia, że pewien mechanik Jim (Chris Pratt) budzi się 90 lat przed dotarciem do celu. Przerażony wizją samotnej starości i śmierci postanawia przerwać hibernację jednej z 5 tysięcy pasażerek - pisarki Aurory (Jennifer Lawrence). Wkrótce odkrywają, że ich statek jest w wielkim niebezpieczeństwie i tylko oni mogą go ocalić.

Do sieci trafił właśnie teaser będący przedsmakiem pełnego zwiastuna.

Bohaterowie - pochodzący z różnych klas społecznych - nie od razu przypadają sobie do gustu. - Moja bohaterka dochodzi do wniosku, że przed nią jeszcze 90 lat podróży i - wiecie, w końcu on musi przełamać jej opór - żartowała Lawrence podczas CinemaCon w Las Vegas.

d4jo4dt

Światowa premiera "Passengers" zapowiedziana została na 21 grudnia. Do Polski dzieło trafi cztery dni później.

Przypomnijmy, że autorem scenariusza jest Jon Spaihts. Reżyserią zajął się Morten Tyldum ("Gra tajemnic"). Za produkcję odpowiadają Michael De Luca, Neal Moritz, Ori Marmur oraz Michael Maher i Stephen Hamel.

d4jo4dt

Podziel się opinią

Share

d4jo4dt

d4jo4dt