ycipk-vpbi6u
ycipk-vpbi6u

Perfekcja - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Perfekcja" to film psychologiczny dostępny na Netflixie Youtube.com - stopklatki
Podziel się

"Perfekcja" to amerykański thriller psychologiczny z 2019 roku. Stery reżyserskie objął Richard Shepard. W obsadzie filmu "Perfekcja" znaleźli się Allison Williams, Logan Browning i Steven Weber.

Perfekcja – opis fabuły

Główną bohaterką thrillera "Perfekcja" jest utalentowana wiolonczelistka Charlotte Willmore. Dziewczyna musi zrezygnować z nauki w prestiżowej szkole muzycznej Bahoff, by zaopiekować się chorą matką.

Po jej śmierci dziewczyna postanawia skontaktować się z dyrektorem szkoły Antonem, by powrócić do gry. Podróżuje do Szanghaju, gdzie odbywa się prestiżowy konkurs muzyczny. Tam dowiaduje się, że nową gwiazdą Bahoffu jest Lizzie.

ycipk-vpbi6u

Charlotte zostaje poproszona przez Antona, by razem z Lizzie zagrały na wiolonczeli. Dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają i planują wspólną wycieczkę następnego dnia. Lizzie nie zdaje sobie sprawy, kim tak naprawdę jest Charlotte i jakie ma wobec niej plany.

"Perfekcja" Richarda Sheparda to pełen twistów fabularnych film, który warto obejrzeć.

Perfekcja – ciekawostki

  • Reżyserem thrillera psychologicznego "Perfekcja" jest Richard Shepard, który stanął za kamerą takich filmów jak: "Porwanie" (1995), "Kumple na zabój" (2005), "W pogoni za zbrodniarzem" (2007) czy "Dom Hemingway" (2013). Brał również udział przy produkcji seriali: "Zabójcze umysły", "Brzydula Betty", "Złoty chłopak" czy "Salem";
  • Allison Williams współpracowała z Richardem Shepardem na planie ósmego sezonu serialu "Dziewczyny";
  • Oficjalna premiera filmu "Perfekcja" odbyła się 20 września 2018 roku podczas festiwalu Fantastic Fest. Niedługo po tym wydarzeniu platforma streamingowa Netflix wykupiła prawa do dystrybucji thrillera.

Polecamy również: Najlepsze filmy psychologiczne 2019

ycipk-vpbi6u
Tytuł oryginalny

The perfection

Gatunek

Thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

20.09.2018

Data polskiej premiery

24.05.2019

Czas trwania

90 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada
ycipk-vpbi6u
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-vpbi6u
ycipk-vpbi6u