Trwa ładowanie...
d2hvtx3

Perfekcja

Najnowsze informacje
2.5
(2 głosy)
Oceń:
3
d2hvtx3
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Perfekcja" to amerykański thriller psychologiczny z 2019 roku. Stery reżyserskie objął Richard Shepard. W obsadzie filmu "Perfekcja" znaleźli się Allison Williams, Logan Browning i Steven Weber.

Perfekcja – opis fabuły

Główną bohaterką thrillera "Perfekcja" jest utalentowana wiolonczelistka Charlotte Willmore. Dziewczyna musi zrezygnować z nauki w prestiżowej szkole muzycznej Bahoff, by zaopiekować się chorą matką.

Po jej śmierci dziewczyna postanawia skontaktować się z dyrektorem szkoły Antonem, by powrócić do gry. Podróżuje do Szanghaju, gdzie odbywa się prestiżowy konkurs muzyczny. Tam dowiaduje się, że nową gwiazdą Bahoffu jest Lizzie.

Charlotte zostaje poproszona przez Antona, by razem z Lizzie zagrały na wiolonczeli. Dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają i planują wspólną wycieczkę następnego dnia. Lizzie nie zdaje sobie sprawy, kim tak naprawdę jest Charlotte i jakie ma wobec niej plany.

"Perfekcja" Richarda Sheparda to pełen twistów fabularnych film, który warto obejrzeć.

Perfekcja – ciekawostki

  • Reżyserem thrillera psychologicznego "Perfekcja" jest Richard Shepard, który stanął za kamerą takich filmów jak: "Porwanie" (1995), "Kumple na zabój" (2005), "W pogoni za zbrodniarzem" (2007) czy "Dom Hemingway" (2013). Brał również udział przy produkcji seriali: "Zabójcze umysły", "Brzydula Betty", "Złoty chłopak" czy "Salem";
  • Allison Williams współpracowała z Richardem Shepardem na planie ósmego sezonu serialu "Dziewczyny";
  • Oficjalna premiera filmu "Perfekcja" odbyła się 20 września 2018 roku podczas festiwalu Fantastic Fest. Niedługo po tym wydarzeniu platforma streamingowa Netflix wykupiła prawa do dystrybucji thrillera.
Perfekcja
Tytuł oryginalny

The perfection

Gatunek

Thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

20.09.2018

Data polskiej premiery

24.05.2019

Czas trwania

90 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hvtx3
d2hvtx3
d2hvtx3