Trwa ładowanie...

Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr i Małgorzata Kożuchowska zapraszają na ''Listy do M. 2''

Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr i Małgorzata Kożuchowska zapraszają na ''Listy do M. 2''
d38b1g2
d38b1g2

Twórcy filmu "Listy do M.2" opublikowali nową zapowiedź.

W zaprezentowanym wideo, widzimy nie tylko fragmenty romantycznej komedii, ale i słowa zachęty od odtwórców głównych ról, w tym Piotra Adamczyka, Macieja Stuhra i Małgorzaty Kożuchowskiej. - Przed "Listami" Polacy nie mieli swojej produkcji na święta - mówi Agnieszka Dygant. - A teraz wreszcie mają swojego Kevina - dodaje Paweł Małaszyński.

"Listy do M. 2" to kontynuacja przeboju "Listy do M.", który w kinach zobaczyło ponad 2,5 miliona Polaków. Od wydarzeń znanych z "Listów do M" minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) - obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) - teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i "niegrzecznego" Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika
z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę - Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Od środy, 11 listopada, "Listy do M. 2" można oglądać na pokazach przedpremierowych, a od 13 listopada w regularnej dystrybucji.

d38b1g2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38b1g2