Trwa ładowanie...

'Piraci' przypłyną o północy

Share
'Piraci' przypłyną o północy
d4cak1p

Oczekiwanie na ciąg dalszy przygód kapitana Jacka Sparrowa i Piratów z Karaibów wkracza w ostatnią fazę. Choć oficjalna premiera filmu została wyznaczona na piątek 21 lipca, Piraci przypłyną do polskich kin już o północy z czwartku (20.07) na piątek (21.07). Wtedy to w wielu kinach odbędą się specjalne, przedpremierowe pokazy Skrzyni umarlaka , często z dodatkowymi atrakcjami.

Zapowiada się największy hit tego lata. Jack Sparrow jest bezkonkurencyjny – ankiety internetowych serwisów filmowych jednoznacznie obwołują film najbardziej oczekiwaną premierą sezonu. Warto wspomnieć też o tym że, jak donosi „Variety” w swoim tygodniowym kinowym raporcie, Piraci z Karaibów pobili już wyjątkowo trudnych przeciwników.

Wielkie hity tego roku: „Superman: Powrót” i „Kod da Vinci” zostały w tyle. W Wielkiej Brytanii, gdzie film miał już premierę, zdążył zarobić 25 milionów dolarów i przyjąć miano najlepszego otwarcia w 2006 roku, wygrywając tym samym z… finałem Mistrzostw Świata w piłce nożnej! Widać prosty łotrzyk Jack Sparrow może pokonać wszystko – superbohatera, tajemnice Leonarda i futbolomanię.

d4cak1p

Piraci z Karaibów znów wyruszają na szerokie wody. Tym razem kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp)
musi stawić czoło upiornemu Davy’emu Jonesowi (Bill Nighy)
i jego szajce. Czekają go również problemy natury mniej tajemniczej w postaci zaprzysiężonego prześladowcy piratów z ramienia rządu brytyjskiego, lorda Cuttlera Becketta, ludożerców oraz niebezpiecznych mórz.

Pomocą będą mu ponownie służyć młodzi zakochani: Elizabeth Swann (Keira Knightley)
i Will Turner (Orlando Bloom), a także wierna załoga Czarnej Perły.

Film w kinach już w nocy, z 20 na 21 lipca.

d4cak1p

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cak1p
d4cak1p