Trwa ładowanie...
planeta małp

"Planeta Małp" wciąż przyciąga filmowców

"Planeta Małp", ekranizacja powieści Pierre'a Boulle'a, trafiła po raz pierwszy do kin w roku 1968. Film doczekał się czterech sequeli.

Share
"Planeta Małp" wciąż przyciąga filmowców
d7efoap

Wytwórnia 20th Century Fox wciąż jest zainteresowana realizacją remake'u serii klasycznych filmów science fiction "Planeta Małp".
W roku 2001 remake dzieła zrealizował Tim Burton. Mark Wahlberg wcielił się w postać przybysza z odległej planety, który postanawia uwolnić ludzi spod władzy dążących do ich eksterminacji małp.
Obecnie nad nową wersją scenariusza kolejnej wersji "Planety Małp" pracuje Jamie Moss. Pomagają mu Rick Jaffa i Amanda Silver. Pierwszą wersję napisał Scott Frank. Roboczy tytuł jego tekstu brzmi "Caesar". Film miał zilustrować wydarzenia, które doprowadziły do przejęcia władzy na Ziemi przez rozumne małpy. Centralną postacią opowieści będzie tytułowy Caesar, pierwsza człekokształtna istota, która opanowała zdolność mowy. Akcja obrazu osadzona będzie w czasach nam współczesnych. Ze względu na to, iż zmienili się scenarzyści, zapewne zmieni się i treść filmu.
Za produkcję dopowiada Peter Chernin. Nie wiadomo jeszcze kiedy ruszą zdjęcia.
Zobacz także:

d7efoap

Podziel się opinią

Share
d7efoap
d7efoap