Trwa ładowanie...
planeta małp
23-01-2010 13:33

"Planeta Małp" wciąż przyciąga filmowców

"Planeta Małp", ekranizacja powieści Pierre'a Boulle'a, trafiła po raz pierwszy do kin w roku 1968. Film doczekał się czterech sequeli.

"Planeta Małp" wciąż przyciąga filmowców
d2xrc7x
d2xrc7x

Wytwórnia 20th Century Fox wciąż jest zainteresowana realizacją remake'u serii klasycznych filmów science fiction "Planeta Małp".
W roku 2001 remake dzieła zrealizował Tim Burton. Mark Wahlberg wcielił się w postać przybysza z odległej planety, który postanawia uwolnić ludzi spod władzy dążących do ich eksterminacji małp.
Obecnie nad nową wersją scenariusza kolejnej wersji "Planety Małp" pracuje Jamie Moss. Pomagają mu Rick Jaffa i Amanda Silver. Pierwszą wersję napisał Scott Frank. Roboczy tytuł jego tekstu brzmi "Caesar". Film miał zilustrować wydarzenia, które doprowadziły do przejęcia władzy na Ziemi przez rozumne małpy. Centralną postacią opowieści będzie tytułowy Caesar, pierwsza człekokształtna istota, która opanowała zdolność mowy. Akcja obrazu osadzona będzie w czasach nam współczesnych. Ze względu na to, iż zmienili się scenarzyści, zapewne zmieni się i treść filmu.
Za produkcję dopowiada Peter Chernin. Nie wiadomo jeszcze kiedy ruszą zdjęcia.
Zobacz także:

d2xrc7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xrc7x

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj