Trwa ładowanie...
d1xjq35
Aktualności

''Point Break. Na fali'': Obejrzyj nowy zwiastun ekstremalnego remake'u [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Point Break. Na fali'': Obejrzyj nowy zwiastun ekstremalnego remake'u [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
d1xjq35

Karkołomne popisy i niesamowite krajobrazy w najbardziej ekstremalnym filmie ostatnich lat. Obejrzyj zwiastun nowej wersji filmu "Point Break. Na fali", który w latach dziewięćdziesiątych otworzył furtkę do kariery Keanu Reevesowi.

Johnny Utah, były gwiazdor sportów ekstremalnych, a obecnie agent FBI prowadzi śledztwo w sprawie serii zuchwałych napadów, które łączy jeden wspólny mianownik – dokonać ich mogli tylko ludzie, którzy na co dzień igrają ze śmiercią. Aby rozwiązać zagadkę Johnny będzie musiał dołączyć do grupy sportowców, którzy za nic mają granice ludzkich możliwości. A to oznacza wzięcie udziału w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.

d1xjq35

W oryginalnym filmie z początku lat dziewięćdziesiątych w głównych rolach wystąpili Keanu Reeves i Patrick Swayze. Za reżyserię odpowiadała Kathryn Bigelow.

W nowej wersji grają Édgar Ramírez (Bodhi) i Luke Bracey (Johnny).

Teresa Palmer wciela się w centralną powstać kobiecą, która nawiązuje romans z Johnnym, a przyjaźni się z Bodhim. Delroy Lindo zagra natomiast instruktora Johnny'ego, który motywuje go do przejścia szkolenia.

Za kamerą remake'u "Na fali" staje Ericson Core ("Vince niepokonany"). Autorem scenariusza jest Kurt Wimmer ("Salt", "Pamięć absolutna").

d1xjq35

Podziel się opinią

Share

d1xjq35

d1xjq35