Trwa ładowanie...
dpd4imi
01-03-2006 08:45

Poprawiona Jennifer Aniston

dpd4imi
dpd4imi

Była przyjaciółka Jennifer Aniston, Nancy Balbirer, twierdzi, że aktorka poddała się operacji plastycznej oraz zabiegowi liposukcji, gdy zaczynała karierę.

Nancy Balbirer dzieliła kiedyś mieszkanie z gwiazdą "Przyjaciół". Teraz wydała powieść "The Underminer: Or, the Best Friend Who Casually Destroys Your Life", której główną bohaterką jest aktorka występująca w znanym serialu telewizyjnym o grupie dobrych znajomych i wiecznie narzekająca na swój grecki nos. Bohaterka między innymi poddaje się operacji nosa. W książkowej postaci bez trudu doszukano się podobieństwa do Jennifer Aniston.

40-letnia Balbirer, która sama również jest aktorką, przyznaje, że za sprawą Aniston została wyrzucona z obsady "Przyjaciół". Rzecznik prasowy gwiazdy "Wykolejonego" zaprzeczył jednak, że jego klientka poddawała się operacji plastycznej. - Balbirer sprawia wrażenie karierowiczki za wszelką cenę - dodał przedstawiciel Aniston.

Aniston zagrała ostatnio w filmie "Z ust do ust" i "Senator's Wife". W kwietniu na ekrany polskich kin wejdzie komedia romantyczna z jej udziałem, "Friends with Money".

dpd4imi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpd4imi