Trwa ładowanie...
d414n0f
Aktualności

Poprawiony brzuch Angeliny Jolie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie
Angelina Jolie (AFP)
d414n0f

Angelina Jolie poddała się podobno operacji plastycznej po urodzeniu bliźniąt.

Najmłodsze dzieci gwiazdy, Vivienne i Knox, przyszły na świat w czerwcu. Od czasu porodu aktorka pozostawała w domowym zaciszu i dopiero niedawno pokazała się publicznie.

Podczas premiery obrazu "Changeling" Jolie zaprezentowała nienaganną figurę. Osoba z otoczenia aktorki utrzymuje, że smukła talia gwiazdy jest efektem interwencji chirurgicznej.

d414n0f

- Angie nie lubi o tym rozmawiać ani się do tego przyznawać - tłumaczy informator na łamach magazynu "Star". - Ale powiedziała kilku przyjaciołom, że miała operację plastyczną brzucha.

Sama zainteresowana wydaje się być bardziej skupiona na szóstce dzieci, które wychowuje, niż na częściach własnego ciała.

- To świetna zabawa, ale również bardzo ciężka praca - mówi Jolie o roli matki. - Dzieci nawiązują między sobą wspaniałe przyjaźnie. Są jak członkowie drużyny i okazują wiele miłości niemowlakom.

- Bliźnięta są przesłodkie - ciągnie aktorka. - Leżą obok siebie i zaczynają się coraz częściej uśmiechać... Zaczynają demonstrować ciekawe osobowości. Knox jest bardziej zrelaksowany, Vivienne robi więcej hałasu.

Angelinę Jolie będziemy mogli podziwiać w dramacie "Changeling" od 6 lutego 2009 roku.

d414n0f

Podziel się opinią

Share
d414n0f
d414n0f