Trwa ładowanie...

Poprawiony brzuch Angeliny Jolie

Share
Poprawiony brzuch Angeliny Jolie
Źródło: AFP
d356ar1

Angelina Jolie poddała się podobno operacji plastycznej po urodzeniu bliźniąt.

Najmłodsze dzieci gwiazdy, Vivienne i Knox, przyszły na świat w czerwcu. Od czasu porodu aktorka pozostawała w domowym zaciszu i dopiero niedawno pokazała się publicznie.

Podczas premiery obrazu "Changeling" Jolie zaprezentowała nienaganną figurę. Osoba z otoczenia aktorki utrzymuje, że smukła talia gwiazdy jest efektem interwencji chirurgicznej.

d356ar1

- Angie nie lubi o tym rozmawiać ani się do tego przyznawać - tłumaczy informator na łamach magazynu "Star". - Ale powiedziała kilku przyjaciołom, że miała operację plastyczną brzucha.

Sama zainteresowana wydaje się być bardziej skupiona na szóstce dzieci, które wychowuje, niż na częściach własnego ciała.

- To świetna zabawa, ale również bardzo ciężka praca - mówi Jolie o roli matki. - Dzieci nawiązują między sobą wspaniałe przyjaźnie. Są jak członkowie drużyny i okazują wiele miłości niemowlakom.

- Bliźnięta są przesłodkie - ciągnie aktorka. - Leżą obok siebie i zaczynają się coraz częściej uśmiechać... Zaczynają demonstrować ciekawe osobowości. Knox jest bardziej zrelaksowany, Vivienne robi więcej hałasu.

Angelinę Jolie będziemy mogli podziwiać w dramacie "Changeling" od 6 lutego 2009 roku.

d356ar1

Podziel się opinią

Share
d356ar1
d356ar1