Trwa ładowanie...
08-08-2006 13:00

Poślubił Pamelę Anderson dla seksu

Share
Poślubił Pamelę Anderson dla seksu
d2hvifd

29 lipca Pamela Anderson poślubiła muzyka rockowego, Kida Rocka. Para zdradza, że doskonale dobrała się w łóżku, co było głównym powodem zawarcia związku małżeńskiego.

„- Poślubiłem najpiękniejszą dziewczynę na świecie. Uprawia ze mną ostry seks i drapie mnie po plecach!” - w ten sposób Kid Rock uzasadnił, dlaczego ożenił się z Pamelą Anderson.

Ślub odbył się w wyjątkowo wakacyjne scenerii - na jachcie u wybrzeża Saint Tropez we Francji. Panna młoda odziana była dość skąpo, pan młody również. Dla oznaczenia wyjątkowości tego dnia wystarczyło jej białe bikini, lało się dużo szampana oraz… piwa. ZOBACZ OBSZERNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE ŚLUBNEJ IMPREZY PAMELI ANDERSON Obydwoje przyznają, że to wspaniały seks jest głównym powodem ich związku. Jednak Pamela,jak to kobieta, zna jeszcze jedną przyczynę:

„- Jestem gotowa na urodzenie kolejnego dziecka. Myślę, że Kid będzie dobrym ojcem dla dziecka, które chciałabym z nim mieć. Tak jak jest dobrym ojcem dla dwóch synów z małżeństwa z Tommym Lee” - wyznała.

Jak na razie Kid nie mówi nic na ten temat. Chyba nie bardzo mu się spieszy do ojcowskich obowiązków.

d2hvifd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hvifd
d2hvifd