Trwa ładowanie...
Megafon.pl

''Predator'': Boyd Holbrook zastąpi Benicia Del Toro

Benicio Del Toro nie wystąpi w nadchodzącym filmie z serii "Predator". Twórcy znaleźli już nowego aktora do głównej roli - znanego z "Narcos" Boyda Holbrooka.

Share
''Predator'': Boyd Holbrook zastąpi Benicia Del Toro
Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d22d4ty

Nie wiadomo, dlaczego Benicio Del Toro zrezygnował z projektu, którego oficjalny tytuł to "The Predator".

Dzieło będzie sequelem produkcji z 1987 roku. Szczegóły fabuły na razie owiane są tajemnicą. Obraz powstaje dla 20th Century Fox. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3", "Nice Guys. Równi goście"), który także napisze scenariusz razem z Fredem Dekkerem.

d22d4ty

- Scenariusz jest bardzo świeży - zapewnia producent John Davis. - Dostaniecie coś, czego się nie spodziewacie. To najbardziej rozrywkowy sposób, by odświeżyć serię.

Zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2017 roku. Premiera planowana jest na 9 lutego 2018 roku.

Według wcześniejszych, niepotwierdzonych informacji, w sequelu ma pojawić się także Arnold Schwarzenegger, który w oryginalnej produkcji wcielał się w majora Alana "Dutcha" Schaefera, z powodzeniem walczącego z tytułowym stworem.

"Predator" w reżyserii Johna McTiernana i z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej pochodzi z 1987 roku. Dzieło doczekało się kilku kontynuacji i wariacji. Ostatni obraz - "Predators" z Adrienem Brodym - miał premierę w 2010 roku.

Boyd Holbrook na koncie ma udział w serialach "Narcos", "Słowo na R" i "Hatfields & McCoys: Wojna klanów". Wystąpił też w filmach "Obywatel Milk", "Zaginiona dziewczyna" i "Morgan", a ostatnio zajęty jest na planie produkcji "Logan", czyli trzeciej odsłony przygód Wolverine'a.

d22d4ty

Podziel się opinią

Share
d22d4ty
d22d4ty