Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Priyanka Chopra na płycie Ushera

Hinduska aktorka Priyanka Chopra pojawi się gościnnie na nowej płycie Ushera.

Share
Priyanka Chopra na płycie Ushera
Źródło: Materiały prasowe
d2d82ry

Wokalista R&B ujawnił szczegóły nadchodzącego albumu "Hard II Love". Następca " Looking 4 Myself" ukaże się 16 września. Na ósmy longplay artysty trafi 15 utworów. Zestaw otwiera piosenka "Need U" z udziałem Priyanki Chopry. Nagranie opisywane jest jako rozmowa między Usherem a gwiazdą serialu "Quantico". Na krążku występują także Young Thug i Future.

Powyżej można posłuchać promującego dzieło utworu "Champions" z filmu "Kamienne pięści" ("Hands of Stone"), w którym muzyk zagrał u boku Roberta De Niro i Edgara Ramireza.

d2d82ry

Oto tracklista:
"Need U" (Conversation with Priyanka Chopra)

"Missin U"
"No Limit" feat. Young Thug
"Bump"
"Let Me"
"Down Time"
"Crash"
"Make U a Believer"
"Mind of a Man"
"FWM"
"Rivals" feat. Future
"Tell Me"
"Hard II Love"
"Stronger"
"Champions" (z filmu "Kamienne pięści")

Usher, a naprawdę Usher Raymond IV, zdobył sławę pod koniec lat 90., wraz z wydaniem drugiej płyty "My Way". Od tego czasu jego popularność nie maleje. Na całym świecie jego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarz, co sprawia, że jestem jednym z najlepiej sprzedających się artystów. Współpracował z Alicią Keys, Beyoncé, Nicki Minaj, Will.I.Amem z The Black Eyed Peas, Pitbullem czy Enrique Iglesiasem. Jego protegowanym był Justin Bieber. Usher zdobył 8 nagród Grammy, 18 Billboard Music Awards i 8 American Music Awards.

Dorobek Ushera wieńczy longplay "Looking 4 Myself" z czerwca 2012 roku.

Priyanka Chopra, pochodząca z Indii artystka, ma już muzyczne doświadczenie. Nagrywała z Will.I.Amem i Pitbullem. Wydała też singel "I Can't Make You Love Me". 34-latka zapowiedział udział w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol" ("Baywatch").

d2d82ry

Podziel się opinią

Share
d2d82ry
d2d82ry