Trwa ładowanie...
dbx2rg9

Produkcja "Mission: Impossible 6" wstrzymana. "Tom Cruise złamał kostkę i uszkodził biodro"

Producenci filmu "Mission: Impossible 6" stanęli przed olbrzymim wyzwaniem. Ze względu na wypadek Toma Cruise'a, do którego doszło podczas kręcenia sceny kaskaderskiej, muszą wstrzymać pracę na planie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Cruise
Tom Cruise (Getty Images)
dbx2rg9

Przerwa w zdjęciach w Londynie może potrwać od sześciu tygodni do trzech miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak szybko Tom Cruise będzie wracał do zdrowia. Na razie nie wydano żadnego oficjalnego komunikatu. Nie do końca wiadomo, jak poważne obrażenia gwiazdor odniósł. Osoby związane z produkcją twierdzą, że w dwóch miejscach złamał kostkę i uszkodził biodro. Studio Paramount podejmie decyzję odnośnie dalszych zdjęć, gdy tylko otrzyma diagnozę lekarza.

youtube.com/Mega Video

Opóźnienia mogą być mniejsze, niż się wydaje. Wiele zależy od planowania. Producenci mogą zdecydować się na podjęcie pracy nad postprodukcją - efektami specjalnymi itp., a potem dokręcić brakujące sceny aktorskie. Ewentualne opóźnienia mogą odbić się negatywnie na kolejnym projekcie Cruise'a - kontynuacji "Top Gun".

dbx2rg9

Obecnie premiera "Mission: Impossible 6" ciągle planowana jest na 27 lipca 2018 r.

Przypomnijmy, że Tom Cruise został ranny kilka dni temu podczas kręcenia kaskaderskiego ujęcia, w którym gwiazdor skakał z rusztowania na dach sąsiedniego budynku. Na filmiku zamieszczonym w sieci widać, że rozpędzony Cruise wykonał kilkumetrowy skok i złapał się rękami krawędzi dachu, uderzając przy tym nogami o ścianę. Po wspięciu się na górę Cruise wyraźnie utykał na jedną nogę.

Cruise wielokrotnie powtarzał, że większość niebezpiecznych scen w jego filmach powstało bez udziału kaskadera. Doskonałym tego przykładem jest akcja z samolotem w filmie "Mission: Impossible Rogue Nation":

dbx2rg9

Podziel się opinią

Share

dbx2rg9

dbx2rg9