Trwa ładowanie...
Megafon.pl
wypadek
17-08-2017 07:47

Produkcja "Mission: Impossible 6" wstrzymana. "Tom Cruise złamał kostkę i uszkodził biodro"

Producenci filmu "Mission: Impossible 6" stanęli przed olbrzymim wyzwaniem. Ze względu na wypadek Toma Cruise'a, do którego doszło podczas kręcenia sceny kaskaderskiej, muszą wstrzymać pracę na planie.

Produkcja "Mission: Impossible 6" wstrzymana. "Tom Cruise złamał kostkę i uszkodził biodro"Źródło: Getty Images
d1sb0et
d1sb0et

Przerwa w zdjęciach w Londynie może potrwać od sześciu tygodni do trzech miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak szybko Tom Cruise będzie wracał do zdrowia. Na razie nie wydano żadnego oficjalnego komunikatu. Nie do końca wiadomo, jak poważne obrażenia gwiazdor odniósł. Osoby związane z produkcją twierdzą, że w dwóch miejscach złamał kostkę i uszkodził biodro. Studio Paramount podejmie decyzję odnośnie dalszych zdjęć, gdy tylko otrzyma diagnozę lekarza.

youtube.com/Mega Video
Źródło: youtube.com/Mega Video

Opóźnienia mogą być mniejsze, niż się wydaje. Wiele zależy od planowania. Producenci mogą zdecydować się na podjęcie pracy nad postprodukcją - efektami specjalnymi itp., a potem dokręcić brakujące sceny aktorskie. Ewentualne opóźnienia mogą odbić się negatywnie na kolejnym projekcie Cruise'a - kontynuacji "Top Gun".

Obecnie premiera "Mission: Impossible 6" ciągle planowana jest na 27 lipca 2018 r.

Przypomnijmy, że Tom Cruise został ranny kilka dni temu podczas kręcenia kaskaderskiego ujęcia, w którym gwiazdor skakał z rusztowania na dach sąsiedniego budynku. Na filmiku zamieszczonym w sieci widać, że rozpędzony Cruise wykonał kilkumetrowy skok i złapał się rękami krawędzi dachu, uderzając przy tym nogami o ścianę. Po wspięciu się na górę Cruise wyraźnie utykał na jedną nogę.

d1sb0et

Cruise wielokrotnie powtarzał, że większość niebezpiecznych scen w jego filmach powstało bez udziału kaskadera. Doskonałym tego przykładem jest akcja z samolotem w filmie "Mission: Impossible Rogue Nation":

d1sb0et
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sb0et