Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Skazany na bluesa", "Surogaci", "Ucho prezesa" [25-03-2018]

Dziś w TV "Skazany na bluesa", jedna z najlepszych filmowych biografii ostatnich lat z fenomenalną rolą Tomasza Kota. Oprócz tego "Surogaci" z Bruce'em Willisem i kultowy romans "Uwierz w ducha". W Telewizji WP pojawi się najnowszy odcinek hitu polskiego internetu, czyli satyryczne "Ucho Prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 25 marca.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę: "Skazany na bluesa", "Surogaci", "Ucho prezesa" [25-03-2018]Źródło: Materiały prasowe
d128liu
d128liu

Filmowa biografia nagrodzona Orłem, Złotymi Lwami i Złotą Kaczką. Fenomenalna rola Tomasza Kota, który wcielił się w Ryszarda Riedla, nieodżałowanego lidera zespołu "Dżem". Na film "Skazany na bluesa" składają się realne zdarzenia połączone ze sobą szczyptą magicznej iluzji. Postacie występujące w filmie są wzorowane na prawdziwych postaciach "z krwi i kości", które "żyły" z bohaterem w bardzo emocjonalnych i intymnych związkach.

Kultowy film opowiada historię pewnej kochającej się pary – Molly (Demi Moore)
i Sam (Patrick Swayze)
prowadzą wyjątkowo szczęśliwe życie. Jednak ich sielankę przerywa niespodziewana śmierć Sama, który zostaje zastrzelony na ulicy. Już jako duch zauważa, że nie zginął przez przypadek i postanawia za wszelką cenę ostrzec ukochaną przed czającym się na nią niebezpieczeństwem. "Uwierz w ducha" uwodzi swym romantyzmem oraz wyjątkową ścieżką dźwiękową. Film warto zobaczyć choćby dla samych aktorów wcielających się w główne role. Swayze i Moore stworzyli niepowtarzalny duet, który na stałe zapisał się na kartach historii kina.

d128liu

Obejrzyj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Ucho prezesa"

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. W najnowszym odcinku role się nieco odwrócą, gdyż to była premier Beata będzie przyjmować w swoim domu niespodziewanych gości – z prezesem na czele.

d128liu

"Surogaci"

Opowieść o to świecie przyszłości, w którym ludzie żyją w całkowitej izolacji, a jedyny kontakt między nimi następuje za pomocą robotów - lepszych wersji ich samych. Agent FBI (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia mężczyzna musi podjąć ryzyko i opuścić swój domu. Tylko on może bowiem zapobiec niebezpiecznemu spiskowi i serii tajemniczych morderstw.

Obejrzyj zwiastun filmu "Jesteś bogiem":

"Jesteś bogiem"

Film jest historią fabularną, która pokazuje jak wyglądało życie i początki działalności młodych hip-hopowców z Katowic tworzących formację Paktofonika. Na pierwszym planie przedstawiona tragiczna postać Piotra Łuszcza "Magika", który popełnił samobójstwo. - Nie jest łatwo grać kogoś, kto jest żywą legendą, spotykać ludzi, których on znał. Była pewna obawa o to, jak film zostanie przez nich odebrany, ale zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy by, był on jak najbardziej prawdziwy – mówił Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli, który zebrał liczne pochwały za wiarygodne sportretowanie "Magika". "Jesteś Bogiem" w weekend otwarcia przyciągnął do kin blisko 380 tys. widzów (3. miejsce na liście box office w latach 1992-2012). W sumie film na dużym ekranie obejrzało 1 mln 420 tys. widzów.

d128liu

"Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"

Głośny film Krzysztofa Zanussiego, zdobywca 7 Orłów (w tym za najlepszy film 2000 r.), Złotej Kaczki i trzech Złotych Lwów. Film opowiada historię Tomasza, inteligentnego, ale egoistycznie i cynicznie nastawionego do życia mężczyzny około "sześćdziesiątki". Pewnego dnia dowiaduje się, że jest poważnie chory. Diagnoza wskazuje na raka. W Tomaszu budzi się chęć walki o życie. W rolach głównych Zbigniew Zapasiewicz i Krystyna Janda.

d128liu
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d128liu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d128liu