Trwa ładowanie...
dlsusyx

Program TV na niedzielę: "Skazany na bluesa", "Surogaci", "Ucho prezesa" [25-03-2018]

Dziś w TV "Skazany na bluesa", jedna z najlepszych filmowych biografii ostatnich lat z fenomenalną rolą Tomasza Kota. Oprócz tego "Surogaci" z Bruce'em Willisem i kultowy romans "Uwierz w ducha". W Telewizji WP pojawi się najnowszy odcinek hitu polskiego internetu, czyli satyryczne "Ucho Prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 25 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tomasz Kot w filmie "Skazany na bluesa"
Tomasz Kot w filmie "Skazany na bluesa" (Materiały prasowe)
dlsusyx

"Skazany na bluesa"

Filmowa biografia nagrodzona Orłem, Złotymi Lwami i Złotą Kaczką. Fenomenalna rola Tomasza Kota, który wcielił się w Ryszarda Riedla, nieodżałowanego lidera zespołu "Dżem". Na film "Skazany na bluesa" składają się realne zdarzenia połączone ze sobą szczyptą magicznej iluzji. Postacie występujące w filmie są wzorowane na prawdziwych postaciach "z krwi i kości", które "żyły" z bohaterem w bardzo emocjonalnych i intymnych związkach.

"Skazany na bluesa" - Kino Polska 20:00

dlsusyx

"Uwierz w ducha"

Kultowy film opowiada historię pewnej kochającej się pary – Molly (Demi Moore) i Sam (Patrick Swayze) prowadzą wyjątkowo szczęśliwe życie. Jednak ich sielankę przerywa niespodziewana śmierć Sama, który zostaje zastrzelony na ulicy. Już jako duch zauważa, że nie zginął przez przypadek i postanawia za wszelką cenę ostrzec ukochaną przed czającym się na nią niebezpieczeństwem. "Uwierz w ducha" uwodzi swym romantyzmem oraz wyjątkową ścieżką dźwiękową. Film warto zobaczyć choćby dla samych aktorów wcielających się w główne role. Swayze i Moore stworzyli niepowtarzalny duet, który na stałe zapisał się na kartach historii kina.

"Uwierz w ducha" - Paramount Channel HD 20:00

Obejrzyj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Ucho prezesa"

dlsusyx

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. W najnowszym odcinku role się nieco odwrócą, gdyż to była premier Beata będzie przyjmować w swoim domu niespodziewanych gości – z prezesem na czele.

"Ucho prezesa" – Telewizja WP 21:00

"Surogaci"

Opowieść o to świecie przyszłości, w którym ludzie żyją w całkowitej izolacji, a jedyny kontakt między nimi następuje za pomocą robotów - lepszych wersji ich samych. Agent FBI (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia mężczyzna musi podjąć ryzyko i opuścić swój domu. Tylko on może bowiem zapobiec niebezpiecznemu spiskowi i serii tajemniczych morderstw.

dlsusyx

"Surogaci" - TVN Fabuła 21:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Jesteś bogiem":

"Jesteś bogiem"

dlsusyx

Film jest historią fabularną, która pokazuje jak wyglądało życie i początki działalności młodych hip-hopowców z Katowic tworzących formację Paktofonika. Na pierwszym planie przedstawiona tragiczna postać Piotra Łuszcza "Magika", który popełnił samobójstwo. - Nie jest łatwo grać kogoś, kto jest żywą legendą, spotykać ludzi, których on znał. Była pewna obawa o to, jak film zostanie przez nich odebrany, ale zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy by, był on jak najbardziej prawdziwy – mówił Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli, który zebrał liczne pochwały za wiarygodne sportretowanie "Magika". "Jesteś Bogiem" w weekend otwarcia przyciągnął do kin blisko 380 tys. widzów (3. miejsce na liście box office w latach 1992-2012). W sumie film na dużym ekranie obejrzało 1 mln 420 tys. widzów.

"Jesteś bogiem" - TVP 2 02:15

"Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"

Głośny film Krzysztofa Zanussiego, zdobywca 7 Orłów (w tym za najlepszy film 2000 r.), Złotej Kaczki i trzech Złotych Lwów. Film opowiada historię Tomasza, inteligentnego, ale egoistycznie i cynicznie nastawionego do życia mężczyzny około "sześćdziesiątki". Pewnego dnia dowiaduje się, że jest poważnie chory. Diagnoza wskazuje na raka. W Tomaszu budzi się chęć walki o życie. W rolach głównych Zbigniew Zapasiewicz i Krystyna Janda.

dlsusyx

"Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" - TVP Polonia 21:40


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dlsusyx

Podziel się opinią

Share
dlsusyx
dlsusyx