Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Życie Pi", "Zostań jeśli kochasz" i "Dla ciebie wszystko" [23-12-2018]

Dziś w TV "Życie Pi", melodramat "Dla ciebie wszystko" i "Zostań jeśli kochasz". Wieczorem również horror w reżyserii Guillermo del Toro "Mama". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 23 grudnia.

Program TV na niedzielę – "Życie Pi", "Zostań jeśli kochasz" i "Dla ciebie wszystko" [23-12-2018]Źródło: Materiały prasowe
d4bdfuo
d4bdfuo

"Dla ciebie wszystko" – program TV na niedzielę 23.12.2018

Dawson (James Marsden)
i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochani w sobie nastolatkami. Niestety, ich rodziny całkowicie się różniły – on pochodzi ze środowiska pełnego przemocy i spraw związanych z narkotykami, a ona – z ułożonej rodziny wyznającej tradycyjne wartości. Po 20 latach od rozstania dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie i wszystkie powody, przez które kiedyś się rozstali. "Dla ciebie wszystko" o niezwykła historia o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać dążąc do szczęścia.
"Dla ciebie wszystko" – 20:05, TVP2

"Dla ciebie wszystko" – zwiastun filmu

"Życie Pi" – program TV na niedzielę 23.12.2018

"Życie Pi" to ekranizacja bestsellerowej powieści Yanna Martela. Pi Patel (Suraj Sharma)
jest synem właściciela zoo i mieszka z rodziną w Indiach. Pewnego dnia rodzina Pi postanawia przenieść się do Kanady. W trakcie podróży statek, którym płyną, ulega uszkodzeniu i tonie. Pi znajduje się w niewielkiej szalupie ratunkowej z drugim ocalałym – groźnym tygrysem bengalskim. Żeby przetrwać, chłopiec będzie musiał oswoić drapieżnika.
"Życie Pi" – 20:05, Polsat

"Życie Pi" – zwiastun filmu

"Zostań, jeśli kochasz" – program TV na niedzielę 23.12.2018

"Zostań, jeśli kochasz" to wzruszający film dla każdego. Mia Hall (Chloe Grace Moretz) jest nieśmiałą, ale niezwykle utalentowaną dziewczyną. Ma wspaniałych rodziców i młodszego brata, którego bardzo kocha. Pewnego zimowego dnia rodzina ulega wypadkowi, a rodzice giną na miejscu. Mia, zawieszona przez jeden dzień między życiem, a śmiercią może zadecydować czy chce zostać na Ziemi czy nie.
"Zostań, jeśli kochasz" – 21:15, TVP1

"Zostań, jeśli kochasz" – zwiastun filmu

"Dwa tygodnie" – program TV na niedzielę 23.12.2018

Czwórka rodzeństwa wraca po latach do rodzinnego domu, chcąc pożegnać umierającą matkę. Zamiast tego, razem wpadają w pułapkę – muszą ze sobą wytrzymać dwa tydgonie. Rodzinne konflikty i zaszłości powracają. Przez kolejne czternaście dni będą musieli nauczyć się jak kochać i jak razem pokonywać przeszkody losu. Na ekranie zobaczymy Julianne Nicholson, Jamesa Murtaugh i Glenna Howerton.
"Dwa tygodnie" – 22:10, TVP2

d4bdfuo

"Mama" – program TV na niedzielę 23.12.2018

"Mama" to horror w reżyserii Guillermo del Toro. Dwie małe dziewczynki znikają w lesie w tajemniczych okolicznościach po tym, jak ich rodzice zostają zamordowani. Lata poszukiwań nie przynoszą efektu do momentu, gdy dziewczynki odnajdują się w jednym z leśnych domków. Trafiają pod opiekę wujka Lucasa (Nikolaj Coster-Waldau) i jego dziewczyny Annabel (Jessica Chastain)
, którzy starając się zapewnić dogodne warunki, pomagają im oswoić się z obcą dla nich rzeczywistością. Z czasem, jak siostry zaczynają akceptować nową rodzinę, w domu dochodzi do szeregu dziwnych wydarzeń, które pozwalają Annabel sądzić, że coś złego czai się w ciemności…
"Mama" – 22:25, TVN

"Mama" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4bdfuo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bdfuo