Trwa ładowanie...

Program TV na piątek: "Anioły i demony", "Zabójczy miesiąc miodowy", "Pojutrze" [15-09-2017]

Dziś w TV "Anioły i demony", kontrowersyjny hit z udziałem Toma Hanksa, który ze względu na prezentowane w nim treści nie przypadł do gustu niektórym hierarchom Kościoła. Oprócz tego zobaczymy niesamowite widowisko z końcem świata w filmie "Pojutrze", zaś "Zakochany bez pamięci" udowodni nam, że Jim Carrey to aktor wszechstronny, a nie tylko ekranowy błazen. W telewizji WP pojawi się thriller "Zabójczy miesiąc miodowy". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 15 września.

Program TV na piątek: "Anioły i demony", "Zabójczy miesiąc miodowy", "Pojutrze" [15-09-2017]Źródło: Materiały prasowe
d30rpg2
d30rpg2

"Anioły i demony"

Ekranizacja bestsellerowej powieści z Tomem Hanksem w roli głównej już na etapie produkcji spotkał się z ostrym sprzeciwem niektórych członków Kościoła katolickiego, którzy nawoływali współwyznawców do zbojkotowania filmu. Gdy Ron Howard przystępował do prac nad obrazem, zwrócił się do wikariatu Rzymu z prośbą o możliwość nakręcenia zdjęć m.in. w bazylice Santa Maria del Popolo. Wikariat nie zgodził się na to i zamknął przed ekipą drzwi wszystkich rzymskich kościołów. Ponadto Kościół zabronił umieszczenia na rusztowaniu remontowanego kościoła na Piazza del Popolo wielkiej reklamy filmu.

"Anioły i demony" - Polsat 22:05

Tom Hanks śpiewa Polce "sto lat":

"Zabójczy miesiąc miodowy"

Po ślubie na Hawajach Lindsey i Trevor Forrestowie wypływają w rejs statkiem wycieczkowym. Para poznaje innych pasażerów, z którymi chętnie spędza czas. Podczas jednej z imprez dochodzi do incydentu. Zazdrosny o Lindsey mąż rzuca się z pięściami na mężczyznę, który z nią flirtował. Po interwencji załogi statku wszyscy rozchodzą się do swoich kabin. Nazajutrz okazuje się, że Trevor zaginął. Wszystko wskazuje na to, że wypadł za burtę. Jedna z pasażerek, agentka FBI Gwen Merced, rozpoczyna śledztwo. Podejrzewa, że zaginiony padł ofiarą zbrodni.

"Zabójczy miesiąc miodowy" – WP 20:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Zabójczy miesiąc miodowy":

"Zaginiony w akcji"

Jeden z największych przebojów lat 80. z legendarnym Chuckiem Norrisem w roli głównej. Film opowiada historię pułkownika Jamesa Braddocka, który zostaje wzięty do niewoli w czasie wojny w Wietnamie. Więziony w nieludzkich warunkach ucieka dopiero po siedmiu latach, by wkrótce wrócić tam i uwolnić towarzyszy niedoli. Amerykanin wchodzi w skład rządowej komisji do spraw zbrodni wojennych. W końcu udaje mu się zdobyć informacje o miejscu przetrzymywania więźniów i wyrusza do Bangkoku, by podjąć akcję ratunkową.

"Zaginiony w akcji" - Paramount 21:35

"Zakochany bez pamięci"

"Zakochany bez pamięci" to opowieść o parze, która postanawia wymazać ze swojej pamięci ślady po zakończonym rozstaniem związku. W rolach głównych wystąpili Jim Carrey i Kate Winslet. Charlie Kaufman, Michel Gondry i Pierre Bismuth napisali scenariusz, który wygrał Oscara, zaś Winslet była nominowana jako najlepsza aktorka. "Zakochany bez pamięci" to także wielki sukces Jima Carrey'a, który swoim występem udowodnił, że jest wszechstronnym aktorem. A jego talent i możliwości wykraczają daleko poza obszar głuptkowatych komedii.

"Zakochany bez pamięci" - CBS Europa 23:20

Jim Carrey winny śmierci Cathriony White?

"Pojutrze"

Kino katastroficzne z najwyższej półki. "Pojutrze" opowiada historię klimatologa Jacka Halla (Dennis Quaid), który przekonany jest, że Ziemi, na skutek globalnego ocieplenia, zagraża kolejna epoka lodowcowa. Nawet on nie spodziewa się jednak, że kataklizm naszej planety nastąpi tak szybko – dosłownie w mgnieniu oka Manhattan zostaje całkowicie zalany wodą, a inne części świata nawiedzają gwałtowne huragany i intensywne opady gradu. Jack za wszelką cenę chce uratować swojego siedemnastoletniego syna, który w chwili załamania pogody startował na szkolnej olimpiadzie w Nowym Jorku… Nagrodzona statuetką BAFTA produkcja okazała się być wielkim komercyjnym sukcesem. Obraz zarobił na siebie ponad 540 mln dol. i znajduje się w gronie najbardziej dochodowych filmów w historii kina.

"Pojutrze" - Polsat Film 23:40

d30rpg2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30rpg2