Trwa ładowanie...
dk6qbgr

Program TV na piątek: "Autoportret z kochanką", "Malena", "Jumanji" [6-04-2018]

Dziś w TV "Autoportret z kochanką" z niezapomnianą rolą Katarzyny Figury, i komiksowy "Ant-Man", w sam raz do przypomnienia przed premierą nowych "Avengersów" (26 kwietnia). W Telewizji WP pojawi się thriller "Mroczna Argentyna". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 6 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diana i Kuba to bohaterowie filmu "Autoportret z kochanką"
Diana i Kuba to bohaterowie filmu "Autoportret z kochanką" (Filmpolski.pl)
dk6qbgr

"Autoportret z kochanką"

Pamiętny film Radosława Piwowarskiego z Waldemarem Błaszczykiem i Katarzyną Figurą w rolach głównych. "Autoportret z kochanką" to historia 19-letniego Kuby, buntownika broniącego się przed wkroczeniem w dorosłe życie. Pewnego dnia chłopak poznaje starszą o kilkanaście lat Dianę. Dwoje ludzi z dwóch różnych światów znajduje wspólny język i planuje wspólną przyszłość. Na ich drodze staje apodyktyczny ojciec Kuby, który bierze sprawy w swoje ręce i rozdziela zakochanych.

"Autoportret z kochanką" - Kino Polska 02:10

dk6qbgr

"Mroczna Argentyna"

Argentyna, lata 70. W kraju panuje terror, wielu ludzi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wśród zaginionych jest Cecilia, dziennikarka i żona reżysera teatralnego, Carlosa Ruedy. Kobieta przepada bez wieści wkrótce po opublikowaniu w gazecie artykułu na temat porwań. Policja nie kwapi się do poszukiwań, dlatego mąż zaginionej rozpoczyna prywatne śledztwo. Sprawy komplikują się, gdy zostaje porwana także córka Ruedów. Carlosa odkrywa u siebie dar jasnowidzenia.

"Mroczna Argentyna" – WP 22:00

Obejrzyj fragment filmu "Mroczna Argentyna":

"Ant-Man"

Scott Lang to zawodowy oszust, który przywdziewając specjalny kostium Ant-Mana potrafi zmniejszyć się do rozmiarów mrówki i jednocześnie zyskuje nadnaturalną siłę. Trudno oczekiwać, by notoryczny przestępca wykorzystywał te zdolności w słusznej sprawie, jednak nieoczekiwany bieg zdarzeń sprawia, że mężczyzna musi spróbować zapobiec katastrofie i uratować ludzkość. „Ant-Man” to jeden z najciekawszych komiksowych filmów ostatnich lat, który swoim luźniejszym, komediowym podejściem wyróżnia się na tle epickich opowieści o zmaganiach Avengers czy Batmana i Supermena.

dk6qbgr

"Ant-Man" - TVN 20:00

"Malena"

Niezapomniany obraz ze zjawiskową Monicą Bellucci. W roli tytułowej. "Malena" to opowieść o dorastaniu, mocy wyobraźni, sile miłości, magii pamięci. Przypowieść pełna erotyki, zmysłowości i piękna, a zarazem zbiorowej nienawiści i walki o przetrwanie. Malena jako słomiana wdowa, której mąż wyjechał na front, jest najpiękniejszą kobietą we włoskim miasteczku. Niestety powszechne uwielbienie mężczyzn zmienia się o 180 stopni, kiedy ich świat zostaje zawładnięty koszmarem wojny, a Malena zostaje oskarżona o najgorsze.

"Malena" - Paramount Channel HD 20:00

Obejrzyj fragment filmu "Logan: Wolverine":

"Jumanji"

Kultowy film przygodowy z nieodżałowanym Robinem Williamsem w roli głównej. "Jumanji" to opowieść o grupie dzieciaków, które znajdują tajemniczą grę planszową. Zwykła zabawa zamienia się w pełną niebezpieczeństw podróż i niesamowitych zwrotów akcji. "Jumanji" to doskonała i emocjonująca rozrywka zarówno dla widzów młodszych, jak i tych nieco starszych. Efekty specjalne z 1995 r. mogą trącić myszką, ale i tak ogląda się to świetnie.

dk6qbgr

"Jumanji" - AXN 21:00

"Logan: Wolverine"

Macie awersję do filmów o superbohaterach? Obejrzyjcie "Logana", a na pewno spojrzycie na ten "gatunek" zupełnie inaczej. Scenariusz filmu subtelnie lawiruje między dramatem obyczajowym, słodko-gorzką komedią i kinem akcji, które pod względem okrucieństwa wśród dotychczasowych ekranizacji trykotów nie ma sobie równych. To w końcu również pierwszy film, w którym nareszcie uchwycono sedno Wolverine'a – tragicznego antybohatera starającego się odzyskać skradzione człowieczeństwo.

"Logan: Wolverine" - Canal+ 23:30


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

dk6qbgr

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

dk6qbgr

Podziel się opinią

Share

dk6qbgr

dk6qbgr