Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Rozmowy kontrolowane", "Skarb narodów" i "Godzilla" [14-12-2018]

Dziś w TV superprodukcja "Godzilla" i film przygodowy "Skarb narodów". W TVP 1 kultowa komedia ze Stanisławem Bareją w roli głównej - "Rozmowy kontrolowane". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji, w piątek 14 grudnia.

Program TV na piątek - "Rozmowy kontrolowane", "Skarb narodów" i "Godzilla" [14-12-2018]Źródło: Youtube.com
db53xo0
db53xo0

"Godzilla" – program TV na piątek 14.12.2018

Ten film to zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli. Porucznik Ford Brody (Aaron Taylor-Johnson) powraca do domu z zagranicznej misji. Na miejscu dowiaduje się, że jego ojciec Joe (Bryan Cranston)
od jakiegoś czasu prowadzi obsesyjne śledztwo w sprawie wypadku, w którym piętnaście lat wcześniej zginęła jego żona. Joe jest przekonany, że fatalna awaria reaktora nie była skutkiem anomalii sejsmicznych. Na dodatek dowiaduje się, że na terenie dawnego kompleksu zespół naukowców prowadzi badania nad tajemniczym potworem, którego ludzie nazywają Godzillą.
"Godzilla" – 20:05, TVN

"Godzilla" zwiastun filmu

"Skarb narodów" – program TV na piątek 14.12.2018

Ben Gates (Nicholas Cage) to zapalony poszukiwacz skarbów. Mężczyzna stara się za wszelką cenę odszyfrować stare wskazówki, które mogą zaprowadzić go do pochodzącego jeszcze z czasów Templariuszy, największego w dziejach ludzkości skarbu. Niestety w posiadanie tajnych informacji wchodzi także niebezpieczny człowiek – Ian Howe (Sean Bean)
. Rozpoczyna się wyścig o to kto pierwszy dotrze do Skarbu Narodów... Na ekranie zobaczymy również Justina Bartha i Diane Kruger.
"Skarb narodów" – 20:10, Polsat

"Skarb narodów" zwiastun filmu

"Rozmowy kontrolowane" – program TV na piątek 14.12.2018

"Rozmowy kontrolowane" to kultowa komedia filmowa opowiadająca o stanie wojennym. Ryszard Ochódzki (Stanisław Tym), szantażowany przez funkcjonariusza SB otrzymuje zadanie przeniknięcia do struktur Soidarności w Suwałkach. Zanim jednak mężczyzna dotrze na miejsce zostaje ogłoszony stan wojenny, a Ochódzkiego zatrzymuje patrol milicji. Ochódzki w zepsutym samochodzie i z bagażnikiem pełnym solidarnościowych ulotek staje się nagle czołową postacią walczącego podziemia.
"Rozmowy kontrolowane" – 20:45, TVP 2

db53xo0

"Kret" – program TV na piątek 14.12.2018

"Kret" opowiada historię Pawła (Borys Szyc) – syna związkowca Solidarności ze Śląska. Odkąd Paweł rozkręcił wraz z ojcem (Marian Dziędziel) wspólny interes, jego rodzina zaczęła coraz optymistyczniej patrzeć w przyszłość. Niestety, z dnia na dzień wszystko przekreśla jeden artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta. Od Pawła odwracają się wszyscy współpracownicy, a małżeństwo z Ewą (Magdalena Czerwińska) przeżywa poważny kryzys. Teraz mężczyzna musi zrobić wszystko, aby odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzytów.
"Kret" – 22:35, TVP 2

"Kret" zwiastun filmu

"Rust and Bone" – program TV na piątek 14.12.2018

Ali (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletni synem (Armand Verdure). Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół Ali znajduje schronienie u swojej siostry Annie (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam dostaje pracę jako ochroniarz w lokalnym klubie nocnym. Pewnego wieczora poznaje Stephanie (Marion Cotillard) – kobietę, która zajmuje się tresurą orek w lokalnym oceanarium. Niestety wkrótce później Stephanie dotyka ogromna tragedia. Okazuje się jednak, że dwoje zagubionych ludzi może stać się dla siebie wielkim wsparciem.
"Rust and Bone" – 22:35, TVP 1

"Rust and Bone" zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

db53xo0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db53xo0