Trwa ładowanie...
d3a7uf2

Program TV na piątek: "Snajper", "O jeden most za daleko", "To właśnie seks" [22-09-2017]

W piątkowy wieczór obejrzymy w telewizji nagrodzony Oscarem film w reżyserii Clinta Eastwooda – ''Snajper'' i wielki powrót Mickey Rourke'a w fenomenalnym filmie "Zapaśnik". Ponadto koniecznie trzeba obejrzeć "To właśnie seks", bo to jedna z najlepszych komedii ostatnich lat o... wiadomo czym. Także w piątek na kanale WP pojawi się dramat obyczajowy "Ofiara i morderca". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 22 września.
Share
Kadr z filmu "To właśnie seks"
Kadr z filmu "To właśnie seks"Źródło: Materiały prasowe
d3a7uf2

"To właśnie seks"

Tak dobrej komedii o seksie dawno nie było. To błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

"To właśnie seks" - Ale Kino+ HD 22:15

d3a7uf2

Obejrzyj zwiastun filmu "To właśnie seks":

"Snajper"

Głośny film w reżyserii Clinta Eastwooda z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a, najlepszego snajpera w historii jednostki Navy SEALs. Scenariusz opowiada autentyczną historię snajpera wysłanego do Iraku. Niezwykle skuteczny strzelec wyborowy wielokrotnie ratuje życie swoim kolegom i krzyżuje plany terrorystom. Kyle, nazywany przez towarzyszy broni "Legendą", zostaje wkrótce zauważony przez swoich wrogów, którzy stawiają sobie za punkt honoru likwidację amerykańskiego snajpera.

d3a7uf2

"Snajper" - TVN 22:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj zwiastun filmu "Snajper":

"O jeden most za daleko"

d3a7uf2

Kultowy film wojenny z 1977 r., w którym Gene Hackman zagrał rolę polskiego bohatera – generała Stanisława Sosabowskiego. Film opowiada o wydarzeniach z września 1944 r., które przeszły do historii jako operacja "Market garden". Co ciekawe, twórcy filmu konsultowali się z autentycznymi uczestnikami tamtych zdarzeń, m.in. z alianckimi generałami Horrocksem, Urquhartem, Gavinem. W obrazie zostali oni sportretowani przez Edwarda Foxa, Seana Connery'ego i Ryana O'Neala. "O jeden most za daleko" to świetne kino, które trzyma w napięciu nawet 40 lat po premierze.

"O jeden most za daleko" - TVP 1 21:25

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Oficer i morderca"

d3a7uf2

Russell Williams, oficer kanadyjskich sił powietrznych, i jego żona przez wiele lat należeli do kręgu najbardziej wpływowych osób w kraju. Niespodziewanie jeden z agentów FBI odkrywa szokujący sekret. Okazuje się, że szanowany wojskowy jest w rzeczywistości seryjnym gwałcicielem i mordercą, odpowiedzialnym za wiele brutalnych zbrodni.

"Oficer i morderca" - WP 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj zwiastun filmu "Ofiara i morderca":

"Hellboy: Złota armia"

d3a7uf2

Wyjątkowe widowisko nie tylko dla fanów komiksowego oryginału. Druga część przygód tytułowego bohatera z piekła rodem, który pracuje dla ściśle tajnego Biura ds. Badań Paranormalnych i Obrony. W towarzystwie Abe'a Sapiena (Doug Jones) i ognistej Liz Sherman (Selma Blair) Hellboy grany przez Rona Perlmana musi stawić czoła mitycznej armii zbudzonej ze snu. "Hellboy: Złota armia" to jeden z najlepszych filmów rozrywkowych 2008 r., nominowany do Oscara za niesamowitą charakteryzację głównego bohatera.

"Hellboy: Złota armia" - TV Puls 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Zapaśnik"

d3a7uf2

Wielki powrót Mickeya Rourke. Aktor fizycznie bardzo się zmienił od czasów "9 i pół tygodnia", jednak z wiekiem nabrał jeszcze większej charyzmy i artystycznej dojrzałości. Dzięki filmowi Aronofsky'ego świat przypomniał sobie o upadłym artyście, który wrócił w blasku chwały. Niewybaczalne zaniedbanie ze strony Akademii, która w 2008 roku powierzyła statuetkę Oscara Seanowi Pennowi, a nie niezniszczalnemu Rourke'owi. "Zapaśnik" to film, który trzeba zobaczyć.

"Zapaśnik" - Stopklatka TV 20:00

"To nie jest kraj dla starych ludzi"

W mrocznym thrillerze Braci Coen Javier Bardem wcielił się w rolę mordercy do wynajęcia, którzy podąża śladem głównego bohatera. Zlecenie jest jasne - ma go wytropić, zabrać przywłaszczone pieniądze i zlikwidować. Samo pojawienie się Chigurha na ekranie wywołuje dreszcze. Anton to milczący, ponury psychopata, który morduje swoje ofiary za pomocą broni do uśmiercania bydła... To nie jest film dla widzów o słabych nerwach.

"To nie jest kraj dla starych ludzi" - TVN Fabuła 21:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d3a7uf2

Podziel się opinią

Share
d3a7uf2
d3a7uf2