Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Kung Fu Panda 2" i "Czas apokalipsy" [04-01-2019]

Program TV na piątek 4 stycznia. Sprawdź, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na piątek - "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Kung Fu Panda 2" i "Czas apokalipsy" [04-01-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1w4ry7
d1w4ry7

Program TV na piątek [04-01-2019]

"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" (fantasy) - TVN FABUŁA

Hobbit Frodo Baggins wchodzi w posiadanie magicznego Pierścienia. Zdobył go jego krewny Bilbo podczas wyprawy do Samotnej Góry. Właściciel klejnotu może panować nad całym światem. Władca Ciemności Sauron zrobi wszystko, by go odzyskać. Czarodziej Gandalf wie, że Pierścień trzeba zniszczyć. Można to uczynić w jeden sposób - wrzucając go w ogień, który płonie wewnątrz Góry Przeznaczenia.

"Jak rozpętałem II wojnę światową" (komedia)
- 20:10 POLSAT

Szeregowiec Franek Dolas (Marian Kociniak)
, którego nieustannie prześladuje pech, przekonany jest, że rozpoczął II wojnę światową przypadkowym strzałem na granicy polsko-niemieckiej. Wkrótce bohater trafia do niemieckiego obozu jenieckiego, skąd za wszelką cenę usiłuje się wydostać.

d1w4ry7

"Kung Fu Panda 2" (film aimowany) - 20:00 TVN 7

Po jest Smoczym Wojownikiem. Razem z przyjaciółmi i mistrzami kung-fu, Potężną Piątką, chroni Dolinę Spokoju. Mimo sukcesu, panda musi kontynuować swój trening, koncentrując się na szukaniu wewnętrznego spokoju. Pewnego dnia na wioskę leżącą u stóp Jadeitowego Pałacu napada wataha wilków. Bandyci kradną metal. Po dostrzega na uzbrojeniu jednego z napastników tajemniczy symbol, który na chwilę wyłącza go z walki. Ma też wizję, w której pojawia się jego matka uciekająca przed wilkami. Panda postanawia zapytać ojca, Pana Pinga, o swoje pochodzenie.

"Wojna polsko-ruska" (dramat obyczajowy) - 20:45 POLSAT 2

26-letni Silny (Borys Szyc) należy do subkultury dresiarzy. Od urodzenia mieszka na blokowisku w małym mieście na Pomorzu. Nie pracuje, nie uczy się i nieustannie popada w konflikt z prawem. Podobnie jak jego najlepszy kumpel Lewy (Michał Czernecki) nie ma perspektyw, ani pomysłu na dalsze życie. Chłopak jest szaleńczo zakochany w powierzchownej i interesownej blondynce, Magdzie (Roma Gąsiorowska), z którą łączą go skomplikowane relacje. Pobudzony amfetaminą Silny jest wściekły na cały świat, uważa się za antyglobalistę, a szczególną nienawiścią pała do bliżej nieokreślonych "Ruskich". Jego dziwaczne, pełne niejasności konfrontacje ze światem urozmaicają spotkania z kolejnymi niezwykłymi kobietami.

"Niesamowity Spider-Man" (przygodowy) - 22:00 POLSAT

Nastoletni samotnik Peter Parker (Andrew Garfield) jest wychowywany przez stryja Bena (Martin Sheen) i jego żonę. Chłopak usiłuje dowiedzieć się, co przydarzyło się jego rodzicom. Teczka, którą zostawił mu ojciec, Richard, doprowadza go do dr. Connorsa (Rhys Ifans). Dawny współpracownik Richarda nie chce jednak wyjawić Peterowi tajemnicy dotyczącej jego rodziny. Wkrótce nastolatek zostaje ukąszony przez pająka o zmodyfikowanym DNA i zmienia się w obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami Spider-Mana. Wówczas Connors odsłania przed nim swoje drugie, dużo mroczniejsze oblicze.

"Czas apokalipsy" (dramat wojenny) - 22:15 TVN

Rok 1969. Po długiej służbie w Wietnamie kapitan Benjamin L. Willard (Martin Sheen) nie potrafi powrócić do normalnego życia. Podejmuje się więc misji w Kambodży. Jego zadanie polega na odszukaniu i zabiciu szalonego pułkownika, Waltera E. Kurtza (Marlon Brando), który stanął na czele zbuntowanego plemienia górali walczących zarówno przeciw Wietnamczykom, jak i Amerykanom.

Źródło: tv.wp.pl

d1w4ry7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w4ry7