Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Czas na miłość", "Terminal" i "Kung Fu Panda 3" [15-09-2018]

Dziś w TV "Czas na miłość" – brytyjska komedia romantyczna z Rachel McAdams w roli głównej. Zobaczymy również "Terminal" z Tomem Hanksem oraz "Kung Fu Pandę 3". W telewizji WP: komediodramat "W afekcie". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 15 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sobotę – "Czas na miłość", "Terminal" i "Kung Fu Panda 3" [15-09-2018]Źródło: SPL/East News
d1uz1rz
d1uz1rz

"Terminal" – program TV na sobotę 15.09.2018

Steven Spielberg, kręcąc "Terminal" sam nie mógł uwierzyć, że taka historia wydarzyła się naprawdę. Tom Hanks wciela się w Viktora Navorskiego, turystę z Europy Wschodniej, który przyjeżdża do Nowego Jorku w momencie, gdy w jego ojczyźnie dochodzi do zamachu stanu. Jego paszport traci ważność, a on zostaje zmuszony koczować w hali terminalu. Spielberg kupił tę historię od Mehrana Nasseri’ego, który mieszkał na lotnisku Charles’a De Gaulle’a w Paryżu. Jego dokumenty zostały skradzione, a on stał się uchodźcą. Mężczyzna ostatecznie spędził na lotnisku 18 lat. Reżyser zapłacił mu 250 tys. dolarów za prawa do jego historii.
"Terminal" – 19:00, TVN 7

"Terminal" – zwiastun filmu

"Kung Fu Panda 3" – program TV na sobotę 15.09.2018

"Kung Fu Panda" to kolejna odsłona przygód Po. Tym razem złoczyńca Kai niszczy Chiny pokonując największych mistrzów kung-fu. Po jednak się nie poddaje – postanawia wytrenować całą swoją wioskę rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand. "Kung Fu Panda 3" to wspaniała animacja dla całej rodziny.
"Kung Fu Panda 3" – 20:05, Polsat

"Kung Fu Panda 3" – trailer filmu

"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" – program TV na sobotę 15.09.2018

"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" to pierwsza część filmu o kapitanie Jacku Sparrowie (Johnny Depp)
. Karaiby, XVIII wiek – pirat Jack Sparrow zdradzony przez swoją załogę, bez ukochanego statku, z pistoletem i jedną kulą dociera do Port Royal. Kiedy w nocy miasto zostaje zaatakowane przez Barbossę (Geoffrey Rush)
, okazuje się że pirat porywa córkę gubernatora – Elizabeth Swann (Keira Knightley). Will Turner (Orlando Bloom) – kowal zakochany w gubernatorskiej córce jest zmuszony poprosić o pomoc Sparrowa – teraz oboje ścigają legendarny statek "Czarną Perłę".
"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" – 21:45, TVN

d1uz1rz

"Czas na miłość" – program TV na sobotę 15.09.2018

Ten film spodoba się wszystkim miłośnikom brytyjskich komedii romantycznych. Kończąc 21 lat Tim Lake (Domhnall Glesson) odkrywa, że może podróżować w czasie. Dzięki temu może on zmienić wszystko to co się stanie lub to co się już stało w jego życiu. Niestety, kiedy w grę wchodzi uczucie do przypadkowo poznanej Mary (Rachel McAdams) okazuje się, że podróżowanie w czasie niesie ze sobą naprawdę wiele konsekwencji.
"Czas na miłość" – 21:45, TVN 7

"Czas na miłość" - zwiastun filmu

"W afekcie" – program TV na sobotę 15.09.2018

Ekscentryczna Shirley jest matką pięciu córek i od zawsze, kiedy tylko miała chwilę przenosiła się w świat fantazji swojego ulubionego musicalu. Jednak pewnego dnia, Shirley pod nieobecność męża kupuje ogromne ilości mebli i oznajmia sąsiadom o jego rzekomej wygranej w teleturnieju telewizyjnym. Po kolejnym wybryku Shirley zostaje zabrana na obserwację do szpitala psychiatrycznego, a jej rodzina decyduje się na zatrudnienie opiekunki Shaz. "W afekcie" to komediodramat z Rebeccą Gibney, Hayley Magnus i Nicole Freeman w rolach głównych.

"W afekcie" – 22:00, Telewizja WP

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1uz1rz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uz1rz