Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę – "Madagaskar 3", "Prawdziwe męstwo" i "#WSZYSTKOGRA" [20-10-2018]

Dziś w TV animacja dla całej rodziny "Madagaskar 3", musical "#WSZYSTKOGRA" oraz film braci Coen "Prawdziwe męstwo". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w sobotę 20 października.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na sobotę – "Madagaskar 3", "Prawdziwe męstwo" i "#WSZYSTKOGRA" [20-10-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2y2ru5

"Madagaskar 3" – program TV na sobotę 20.10.2018

Lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do swojego ZOO w Nowym Jorku. Tym razem, sprawy się nieco bardziej komplikują, bo zwierzęta trafiają do Europy i lądują jako członkowie trupy cyrkowej. Na ekranie ponownie zobaczymy zakochanego w sobie Króla Juliana, niebojące się żadnych wyzwań Pingwiny, hipoptamicę Glorię, żyrafę Melman i zebrę Marty'ego. "Madagaskar 3" to wspaniała rozrywka dla całej rodziny.
"Madagaskar 3" – 20:05, Polsat

"Madagaskar 3" – zwiastun filmu

"Prawdziwe męstwo" – program TV na sobotę 20.10.2018

"Prawdziwe męstwo" to opowieść o nastolatce, która postanawia odnaleźć mordercę swojego ojca. Wynajmuje słynnego szeryfa Cogburna (Jeff Bridges)
i razem wyruszają na wyprawę. Dołącza do nich również podróżnik LeBoeuf (Matt Damon)
, który zrobi wszystko aby wykorzystać Cogburna dla własnych interesów. Trop wskazuje na odległe ziemie Indian i cała trójka będzie musiała zapuścić się w odległe rubieże Ameryki. "Prawdziwe męstwo" to film w reżyserii braci Coen.
"Prawdziwe męstwo" – 21:30, TVP 1

"Prawdziwe męstwo" – zwiastun filmu

"#WSZYSTKOGRA" – program TV na sobotę 20.10.2018

"#WSZYSTKOGRA" to musical w reżyserii Agnieszki Glińskiej – historia o poszukiwaniu szczęścia miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) to idealistka, która próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego, a babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Teraz trzy kobiety będą musiały się zmobilizować aby wspólnie ocalić rodzinny dom.
"#WSZYSTKOGRA" – 21:45, TVP 1

"#WSZYSTKOGRA" – zwiastun filmu

"Opiekun" – program TV na sobotę 20.10.2018

Max Fisher (Til Schweiger) jest byłym żołnierzem sił specjalnych, który służył w Afganistanie. Na zlecenie prokuratury ma zająć się ochroną nastoletniej Niny (Luna Schweiger) – sieroty, która była świadkiem brutalnego morderstwa. Okazuje się, że wielu niebezpiecznych i wpływowych ludzi pragnie śmierci dziewczyny. "Opiekun" to trzymający w napięciu thriller.
"Opiekun" – 23:30, TVP 2

d2y2ru5

"Wkręceni" – program TV na sobotę 20.10.2018

Franciszek Szpak (Piotr Adamczyk), Zenobiusz Kozioł (Bartosz Opania) oraz Tomasz Zarówny (Paweł Domagała), znają się od lat i mieszkają w niewielkim miasteczku na śląsku. Pewnego dnia wszyscy tracą posadę w miejscowej fabryce samochodów. Kumple postanawiają nie pogrążać się w rozpaczy, ale wydać część odprawy na wspólny szalony weekend w Warszawie. Kiedy wracają do domu, niespodziewanie zostają zmuszeni, aby zatrzymać się w pewnej małej miejscowości. Tamtejszy komendant policji bierze ich za niemieckich inwestorów, a wszyscy mieszkańcy ą przekonani, że panowie będą mogli zmienić losy całej okolicy.
"Wkręceni" – 23:40, TVN

"Wkręceni" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2y2ru5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y2ru5
d2y2ru5