Trwa ładowanie...

Przerażające przemówienie fanatycznego pupila Kremla. "Bójcie się, nadchodzimy!"

- Bójcie się, nadchodzimy! - darł się na całe gardło Ivan Okhlobystin podczas koncertu z okazji "aneksji" ukraińskiego terytorium. To popularny rosyjski aktor, który kilka lat temu deklarował, że "spaliłby wszystkich pedałów w piecu". Jego przemówienie określane jest jako "obłąkane".

Share
Ivan Okhlobystin "wygłosił" obłąkane przemówienieIvan Okhlobystin "wygłosił" obłąkane przemówienieŹródło: Twitter
d3hafb7

W piątek rosyjski dyktator Władimir Putin ogłosił "aneksję" czterech okupowanych terytoriów Ukrainy. Podczas specjalnej "ceremonii" podpisał umowy przyłączające obwód chersoński i zaporoski, a także tzw. Doniecką i Ługańską Republikę Ludową do Rosji.

Z tej okazji pod murami Kremla odbył się specjalny koncert, na którym stawiło się kilka tysięcy mieszkańców Moskwy. Na scenie obok Putina pojawił się też popularny aktor filmowy i telewizyjny Ivan Okhlobystin. 56-letni gwiazdor wygłosił, czy raczej wykrzyczał, szokujące przemówienie.

Według Okhlobystina w Ukrainie toczy się "święta wojna", która rozleje się na cały świat.

d3hafb7

- W staroruskim jest takie zawołanie 'goyda'. Oznacza ono wezwanie do natychmiastowego działania. Jak bardzo brakuje nam dziś takich okrzyków bojowych! Goyda, bracia i siostry! Goyda! Świat jest pozbawiony prawdziwej czystości, prawdziwej wiary, prawdziwej mądrości. Jest rządzony przez szaleńców, zboczeńców, satanistów! Bójcie się, nadchodzimy! Goyda! - darł się na całe gardło aktor, którego groźby spotkały się z aplauzem zebranych Rosjan.

Nagranie z grożącym światu celebrytą szybko rozlało się na Twitterze, a przemówienie Okhlobystina określono "obłąkanym" i "szaleńczym".

Ponieważ aktor miał na sobie skórzane rękawiczki i kurtkę oraz charakterystyczne okulary, pojawiły się też porównania do filmowych postaci: tytułowego doktora Strangelove'a z filmu Stanleya Kubricka oraz majora Arnolda Ernsta Tohta z "Poszukiwaczy zaginionej Arki".

Kim jest Ivan Okhlobystin?

Urodzony w 1966 r. Ivan Okhlobystin to popularny rosyjski aktor filmowy i telewizyjny, reżyser, scenarzysta, a także były prawosławny duchowny. Słynie z fanatycznych prawicowych poglądów, wspiera działania Kremla i w 2014 r. poparł zajęcie Krymu.

- Spaliłbym wszystkich pedałów w piecu! Oni są zagrożeniem dla moich dzieci. Jeśli ktoś nie może związać się z płcią przeciwną, aby się rozmnażać, oznacza to, że jest chory psychicznie. Powinno się im zabrać prawo głosu w demokratycznym kraju. To Sodoma i Gomora, a ja jestem osobą religijną - mówi na spotkaniu z fanami na Syberii.

d3hafb7

Ivan Okhlobystin ma zakaz wjazdu do Ukrainy, Łotwy i Estonii. W Ukrainie od 2014 r. wszystkie jego filmy zostały zakazane. Aktor ma szóstkę dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3hafb7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3hafb7