Trwa ładowanie...
10-03-2006 18:29

"Przyczajony tygrys, ukryty smok" znowu w kinie i na scenie

"Przyczajony tygrys, ukryty smok" znowu w kinie i na scenie
d2sjdqm
d2sjdqm

Bracia Bob i Harvey Weinstein zajmą się produkcją scenicznej wersji kinowego przeboju "Przyczajony tygrys, ukryty smok" oraz realizacją kolejnych filmów z serii.

Bracia wykupili prawa do cyklu pięciu powieści "Crane - Iron Pentalogy" autorstwa Chińczyka Wanga Du Lu. "Przyczajony tygrys, ukryty smok" jest czwartym z tomów serii. W skład cyklu wchodzą jeszcze "Crane Frightens KunLun", "Precious Sword, Golden Hairpin", "Sword Spirit, Pearl Light" i "Iron Knight, Silver Vase".

Sceniczna wersja "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka" będzie połączeniem musicalu i produkcji w stylu znanej trupy cyrkowców Cirque du Soleil.

Bracia Weinstein mają także w planach przeniesienie na duży ekran reszty powieści. Harvey przyznał, że nie może się doczekać realizacji filmów. - Powstanie seria wspaniałych obrazów na podobieństwo "Władcy Pierścieni" - stwierdził filmowiec, który ma nadzieję zaangażować w produkcję reżysera oryginalnego obrazu, Anga Lee.

Wszystkie prequele i sequel, opowiadające o trzech generacjach bohaterów żyjących w czasie panowania dynastii Qing, zostaną nakręcone w języku chińskim. - Mamy szansę zrealizować coś rewolucyjnego - dodał Harvey Weinstein.

Przypomnijmy, że "Przyczajony tygrys, ukryty smok", który do kin trafił w 2001 roku, zarobił w samych tylko Stanach Zjednoczonych 128 milionów dolarów.

d2sjdqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sjdqm