Trwa ładowanie...
05-01-2010 09:58

Raczek i Szczygielski często się kłócą

Raczek i Szczygielski często się kłócąŹródło: Kapif.pl
d36nsdc
d36nsdc

[

]( http://www.efakt.pl )
Choć Tomasz Raczek (53 l.) i Marcin Szczygielski (38 l.) w domu są zgodną parą, to nie potrafią razem pracować. Bo od razu biorą się za łby.

d36nsdc

Partner znanego krytyka filmowego przyznaje, że choć mieli nawet pomysł na wspólny program telewizyjny, to nie dojdzie on do skutku. Właśnie przez rodzinne kłótnie.

– Oczywiście, jak w każdym związku, często się ze sobą kłócimy – potwierdza Marcin Szczygielski w rozmowie z Faktem. – Kiedyś mieliśmy nawet plan, aby zrobić program podobny do tego, jaki Tomek miał z Zygmuntem Kałużyńskim. Po kilku wspólnych występach w telewizji okazało się, że kończyły się one kłótniami, które były kontynuowane po powrocie do domu – wspomina pisarz i partner życiowy Raczka.

Para ma często zupełnie odmienne zdanie na temat kina czy literatury. Potrafią godzinami spierać się, jaki film jest warty obejrzenia, a który to kompletny gniot. Szczególnie Marcin, amator kina popularnego, lubi prowokować swojego partnera do rozmów o filmach, o których Tomasz jako zawodowy krytyk nie mia najlepszego zdania.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

La Toya Jackson ubiera się u Ewy Minge!
[

d36nsdc
d36nsdc

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36nsdc