Qaqwqwrqw

Rafał Mohr przez "Kler" nie może spokojnie robić zakupów. Ciągle go ktoś zaczepia

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego wciąż wzbudza ogromne emocje. Na własnej skórze przekonał się o tym Rafał Mohr, który zagrał w nim jedną ze znaczących ról.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Mohr w "Klerze" zagrał wstrząsającą rolę. Chodziły słuchy, że wzorowaną na ks. Jankowskim
Rafał Mohr w "Klerze" zagrał wstrząsającą rolę. Chodziły słuchy, że wzorowaną na ks. Jankowskim (AKPA)
Qaqwqwrqw

Mogłoby się wydawać, że największa fala zainteresowania "Klerem" już przeszła. Jednak Rafał Mohr ciągle odczuwa popularność filmu. Na własnej skórze. Opowiedział o tym w "Fakcie".

- Na ulicy podchodzą do mnie przechodnie, różni ludzie zaczepiają mnie w sklepie. Bez względu na miejsce wszyscy chcą rozmawiać na temat tego filmu - wspomina aktor. I dodaje:
- Co ciekawe każdy mi mówi, że ten film był bardzo potrzebny i poruszył niezwykle ważną tematykę.

Zobacz także: Marek Lisiński: "Miałem 13 lat, byłem molestowany. Sprawcą był ksiądz"

Qaqwqwrqw

Jednocześnie Mohr podkreśla, że wszystkie rozmowy miały pozytywny przebieg i nie musi uciekać przed ludźmi, którzy go zaczepiają.

Jakiś czas temu Rafał Mohr zaprzeczył, że postać, którą kreował w "Klerze" Smarzowskiego, jest wzorowana na ks. Henryku Jankowskim.

Qaqwqwrqw

- W naszych rozmowach z Wojtkiem absolutnie nigdy nie padło to imię i nazwisko. Ja też nie pytałem, jak sobie Wojtek wyobraża i czy miał jakiś pierwowzór tej postaci. Zaproponowałem mu swoją interpretację tego bohatera i zgodziliśmy się wspólnie na nią. Nie mieliśmy żadnego pierwowzoru - tłumaczył w rozmowie z Wideoportal.pl.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw