Trwa ładowanie...
do2vbcp

Rafał Mohr przez "Kler" nie może spokojnie robić zakupów. Ciągle go ktoś zaczepia

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego wciąż wzbudza ogromne emocje. Na własnej skórze przekonał się o tym Rafał Mohr, który zagrał w nim jedną ze znaczących ról.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rafał Mohr w "Klerze" zagrał wstrząsającą rolę. Chodziły słuchy, że wzorowaną na ks. Jankowskim
Rafał Mohr w "Klerze" zagrał wstrząsającą rolę. Chodziły słuchy, że wzorowaną na ks. Jankowskim (AKPA)
do2vbcp

Mogłoby się wydawać, że największa fala zainteresowania "Klerem" już przeszła. Jednak Rafał Mohr ciągle odczuwa popularność filmu. Na własnej skórze. Opowiedział o tym w "Fakcie".

- Na ulicy podchodzą do mnie przechodnie, różni ludzie zaczepiają mnie w sklepie. Bez względu na miejsce wszyscy chcą rozmawiać na temat tego filmu - wspomina aktor. I dodaje:
- Co ciekawe każdy mi mówi, że ten film był bardzo potrzebny i poruszył niezwykle ważną tematykę.

Zobacz także: Marek Lisiński: "Miałem 13 lat, byłem molestowany. Sprawcą był ksiądz"

Jednocześnie Mohr podkreśla, że wszystkie rozmowy miały pozytywny przebieg i nie musi uciekać przed ludźmi, którzy go zaczepiają.

do2vbcp

Jakiś czas temu Rafał Mohr zaprzeczył, że postać, którą kreował w "Klerze" Smarzowskiego, jest wzorowana na ks. Henryku Jankowskim.

- W naszych rozmowach z Wojtkiem absolutnie nigdy nie padło to imię i nazwisko. Ja też nie pytałem, jak sobie Wojtek wyobraża i czy miał jakiś pierwowzór tej postaci. Zaproponowałem mu swoją interpretację tego bohatera i zgodziliśmy się wspólnie na nią. Nie mieliśmy żadnego pierwowzoru - tłumaczył w rozmowie z Wideoportal.pl.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

do2vbcp

Podziel się opinią

Share
do2vbcp
do2vbcp