Trwa ładowanie...
Megafon.pl

"Raw": zapowiada się najlepszy horror 2017 roku [WIDEO]

W sieci zadebiutował nowy zwiastun francuskiego horroru "Raw" ("Grave"). Produkcja zapowiadana jest jako najlepszy horror 2017 roku.

Share
"Raw": zapowiada się najlepszy horror 2017 roku [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d3guw2l

Tytuł filmu mógł już obić się o uszy fanom gatunku. Produkcja prezentowana była m.in. na festiwalu w Toronto w ramach cyklu "Midnight Madness". W czasie seansu okazało się, że niektóre sceny są nazbyt przerażające i konieczna była interwencja lekarska.

- Musieliśmy wezwać pogotowie, gdyż okazało się, że dla niektórych widzów to za dużo - mówił wówczas rzecznik prasowy produkcji Ryan Werner. Na sali kinowej zdarzyły się omdlenia.

Przypomnijmy, że "Raw" to pełnometrażowy debiut reżyserski Julii Ducournau. Główną bohaterką krwawej opowieści jest 16-latka (Garance Marillier), która zapisuje się do szkoły weterynaryjnej. Tu restrykcyjna wegetarianka zostaje zmuszona do zjedzenia surowej wątroby królika. Zdarzenie to ostatecznie doprowadza dziewczynę do kanibalizmu.

d3guw2l

Wcześniej produkcja była prezentowana na festiwalu w Cannes, gdzie zdobyła nagrodę FIPRESCI. Amerykańska premiera horroru zapowiedziana została na 10 marca.

d3guw2l

Podziel się opinią

Share
d3guw2l
d3guw2l