Trwa ładowanie...

Rażąca wpadka w nowym "Pitbullu". Błędy ortograficzne to nowa tradycja?

Sporą część fanów kina stanowią ci, którzy oglądają filmy pod kątem wpadek. A tych nie brakuje. Zła scenografia, współczesne przedmioty w filmach osadzonych w innych epokach - można je mnożyć bez końca. Oddzielną grupę powoli zaczynają stanowić literówki w serii filmów "Pitbull". Ledwo w sieci pojawił się zwiastun "Ostatniego psa", a internauci wyłapali kolejną rażącą wpadkę.

Rażąca wpadka w nowym "Pitbullu". Błędy ortograficzne to nowa tradycja?Źródło: Materiały prasowe
dm2ej4v
dm2ej4v

Oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" pojawił się w internecie w poniedziałek. Widzowie na ekranie znowu zobaczą obsadę znaną z doskonale przyjętego serialu "Pitbull". Powrót m.in. Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Rafała Mohra ucieszy wiele osób. Choć Władysław Pasikowski teoretycznie jest gwarantem dobrego męskiego kina, jedna z wpadek na pewno nie robi filmowi dobrej reklamy.

Na jednym z ujęć widzimy panel konta bankowego. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się on niczym szczególnym. Jednak wnikliwi internauci zwrócili uwagę na słowo sprzedaż, które zostało napisane przez "rz".

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Co ciekawe to nie pierwsza wpadka w serii filmów o "Pitbullu". W jednej ze scen w "Niebezpiecznych kobietach" Sebastian Fabijański obserwuje transakcje w swoim banku. Jednak z jego ekranu komputera bije po oczach napis "saldo bieżące" napisany przez "rz". Warto zauważyć, że w ciągu kilkunastosekundowej sceny słowo napisane jest w kilku formach.

Wy też zauważyliście wpadkę, oglądając zwiastun?

dm2ej4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm2ej4v