Trwa ładowanie...
d1c7th7
d1c7th7

Redcon-1

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1c7th7
Film "Redcon-1" brytyjskiej produkcji to horror o ataku zombie. Tematem filmu jest walka oddziału sił specjalnych z żądnymi ofiar nieumarłymi.
Share
"Redcon-1" to horror o zombie z 2018 roku Youtube.com - stopklatki

Redcon-1 – zarys fabuły

W filmie grozy "Redcon-1" świat zostaje opanowany przez krwiożercze zgraje zombie, które sieją strach, panikę i chaos. Już nikt nie może czuć się bezpieczny. Wyspecjalizowana, elitarna grupa żołnierzy sił specjalnych, składająca się z ośmiorga wyszkolonych komandosów staje przed ważnym i śmiertelnie niebezpiecznym zadaniem.

Ich misją będzie ochrona pewnego naukowca, którego teoria i badania są w stanie odwrócić skutki apokalipsy, a co za tym idzie ocalić świat przed makabryczną zagładą. Rozwój fabuły filmu "Redcon-1" pokaże jednak, że to zadanie wcale nie będzie łatwe, ponieważ zombie są coraz bardziej wygłodniałe i zdesperowane.

Redcon-1 – ciekawostki

  • Zdjęcia do filmu "Redcon-1" powstały w kilku lokalizacjach. Była to między innymi Washington Street i okolice Barrowlands Markets w Glasgow, a także inne szkockie miejscowości, Ardeer i Newtongrange. W scenerii filmu pojawiło się także opuszczone już szkockie więzienie Peterhead.
  • Światowa premiera filmu "Redcon-1" odbyła się 28 września 2018 roku.
  • Film został doceniony podczas Urban Action Showcase And Expo 2018 w Nowym Jorku. Otrzymał Nagrodę Jury dla najlepszego aktora Orisa Erhuero, odtwórcy roli głównego bohatera, kapitana Marcusa Stantona.
  • Wielu statystów, którzy zagrali w filmie "Redcon-1" postacie zombie, wzięło również udział w zdjęciach, podczas których wcielali się w role ocalałych i martwych ciał.
  • W fazie ustalania tytułu filmu pojawiły się dwie propozycje tytułów roboczych, "Apokalipsa zombie" i "Zombie city".

Zobacz także inne najlepsze filmy o zombie 2018 roku.

d1c7th7
Redcon-1
Tytuł oryginalny

Redcon-1

Gatunek

horror, sci-fi, akcja

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

28.09.2018

Czas trwania

115 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share
d1c7th7
d1c7th7
d1c7th7
d1c7th7