Trwa ładowanie...

Richardson zastąpi Marczuk-Pazurę?

Share
Richardson zastąpi Marczuk-Pazurę?Źródło: Kapif.pl
d4f38r7

[

]( http://www.efakt.pl )
* Coraz częściej krążą plotki, że to właśnie Monika Richardson (37 l.) będzie nowym jurorem w programie "You Can Dance".*

d4f38r7

TVN coraz bardziej promuje Monikę Richardson. Dlaczego? Podobno to właśnie ona zasiądzie obok Michała Piróga (30 l.) i Agustina Egurroli (36 l.) w jury programu „You Can Dance”.

Podczas niedzielnego finału jubileuszowej X. edycji „Tańca z gwiazdami” Monika Richardson zasiadła w pierwszym rzędzie na widowni. A już następnego dnia w porannym programie „Dzień dobry TVN” wyemitowano materiał, w którym mogliśmy zobaczyć dom, w którym mieszka gwiazda i poznać jej całą rodzinę.

Coraz częściej pojawiająca się na wizji i w siedzibie TVN gwiazda ma już podobno zapewnione miejsce w loży jurorskiej „You Can Dance”. Dlatego też stacja zaczęła szczególnie promować Monikę Richardson właśnie teraz – na tydzień przed rozpoczęciem castingów do piątej edycji programu dla uzdolnionych tancerzy. I to właśnie wtedy mamy oficjalnie poznać nazwisko osoby, która zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę (38 l.).

Ale Monika Richardson może nie być jedyną nową osobą w składzie jury. Według naszych informacji TVN zastanawia się nad powiększeniem sędziowskiej loży o jeszcze jedno miejsce. Kto na nim zasiądzie? Podobno największe szanse ma zwyciężczyni X. edycji „Tańca z gwiazdami” Anna Mucha (30 l.).

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Jabłczyńska chce być przedszkolanką!

d4f38r7
d4f38r7
d4f38r7