Trwa ładowanie...
dr31gi7
Aktualności

Ruszył konkurs wiedzy filmowej on-line

Share
Ruszył konkurs wiedzy filmowej on-line
dr31gi7

Internetowy konkurs wiedzy filmowej "Play Cinema City", prowadzony on-line, rozpoczął się w niedzielę. Można wziąć w nim udział za pośrednictwem strony www.cinema-city.pl

Konkurs będzie trwał całe wakacje i zakończy się finałem rozgrywanym w Warszawie z specjalnej, interaktywnej sali kinowej. Merytoryczny nadzór nad konkursem sprawuje filmoznawca Tomasz Raczek, który dodatkowo będzie pomagał uczestnikom na swoim specjalnym konkursowym blogu.

"Chcemy zachęcić młodych ludzi chodzących do kina, aby poszerzali swoją wiedzę o filmie. Warto pamiętać, że kino to nie tylko hollywoodzkie superprodukcje, ale też kino europejskie, bollywoodzkie i wiele innych propozycji poszerzających horyzonty. Chcemy pokazać, że kino może być zarówno miejscem rozrywki, jak również kontaktu z kulturą" - mówi Iwona Kuźnik, dyrektor public relations i marketingu Cinema City, jednego z organizatorów konkursu.

dr31gi7

Ostateczna rozgrywka obejmie 50 finalistów - osoby z najlepszymi wynikami ósmego etapu gry w konkursowym rankingu. O miejscu w klasyfikacji będzie decydowała nie tylko poprawność odpowiedzi, ale także czas, w jakim zostaną udzielone.

Główne nagrody w konkursie to skutery, projektory multimedialne i nagrody pieniężne.

Organizatorzy zapowiadają, że będą na bieżąco informować o wynikach rywalizacji, udostępniając nie tylko ranking osób, ale także ranking miast, których mieszkańcy wiedzą najwięcej o kinie.

dr31gi7

Podziel się opinią

Share
dr31gi7
dr31gi7