Trwa ładowanie...
24-03-2006 14:24

Ruszyły zdjęcia do kontynuacji 'Bruce'a Wszechmogącego'

Ruszyły zdjęcia do kontynuacji 'Bruce'a Wszechmogącego'
d48op5h
d48op5h

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Evan Almighty - kontynuacji komedii Bruce Wszechmogący.

20 marca w Los Angeles rozpoczęły się zdjęcia do komedii zatytułowanej Evan Almighty, w której wystąpią – zdobywca Złotego Globu Steve Carell ("40-letni prawiczek"), nagrodzony Oscarem Morgan Freeman ("Za wszelką cenę", 'Bruce Wszechmogący") i Lauren Graham ("Zły Mikołaj", "Kochane kłopoty").

Reżyser Tom Shadyac wraca za kamerę realizując kolejny film opowiadający o boskiej interwencji, do którego scenariusz napisali Steve Oedekerk, Josh Stolberg i Bobby Florsheim.

Carell wciela się w wymuskanego Evana Baxtera, który okazuje się być kolejną osobą wskazaną przez Boga (Freeman) do wypełnienia świętej misji. Właśnie wybrany do Kongresu, Evan wyjeżdża z Buffalo i wraz z rodziną przeprowadza się na przedmieścia Północnej Wirginii.

d48op5h

Na miejscu, jego życie zostaje całkowicie wywrócone do góry nogami, kiedy pojawia się Bóg i nakazuje mu zbudowanie Arki. Żona (Lauren Graham) i dzieci Evana nie są w stanie odgadnąć, czy przechodzi on kryzys wieku średniego czy naprawdę wykonuje boski plan.

W filmie Evan Almighty występują ponadto - John Goodman ("Potwory i spółka"), nagrodzona Emmy Wanda Sykes ("Sposób na teściową"), John Michael Higgins ("Best in Show") i młodzi aktorzy Jonah Hill, Jimmy Bennett, Graham Phillips i Johnny Simmons.

Producentami Evan Almighty są: Shadyac i Michael Bostick ze strony Shady Acres Entertainment, Gary Barber i Roger Birnbaum ze Spyglass Entertainment oraz Neal Moritz z Original Film. Ilona Herzberg, Dave Phillips i Matt Luber pełnią funkcje producentów wykonawczych.

Zdjęcia do filmu będą realizowane w Los Angeles, Wirginii i Waszyngtonie.

Planowana data premiery w Polsce to początek 2007 roku.

d48op5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48op5h