Trwa ładowanie...
d2ee7zf

Sacha Baron Cohen. Isla Fisher pokazała, jak ćwiczył do roli w "Szpiegu"

Filmowy "Borat" Sacha Baron Cohen w serialu Netfliksa "Szpieg" wyglądał na zupełnie odmienionego. Jego żona Isla Fisher zdradziła, jak przygotowywał się do roli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Isla Fisher pochwaliła się, jak wygląda Sacha Baron Cohen bez koszulki
Isla Fisher pochwaliła się, jak wygląda Sacha Baron Cohen bez koszulki (ONS.pl)
d2ee7zf

Pisząc Sacha Baron Cohen, nie wszyscy będą wiedzieli, o kogo chodzi. Pisząc Bruno, Borat czy Ali G – oczywiście! To najsłynniejsze wcielenia angielskiego komika, który swego czasu wyśmiewał mizoginizm czy antysemityzm. Jaskrawo zielony strój zasłaniający genitalia, który nosił w "Boracie", kojarzą niemal wszyscy.

W drugiej połowie 2019 r. światło dzienne ujrzał nowy projekt Netfliksa, serial "Szpieg", w którym Sacha Baron Cohen dostał główną rolę. Mocny szpiegowski serial oparty na faktach warto dopisać do listy produkcji typu "must-see". Tym bardziej, że Cohen został nominowany do Złotych Globów.

d2ee7zf

Na instagramowym profilu jego żony Isli Fisher pojawił się filmik pokazujący, jak Sacha przygotowywał się do roli. Trzeba przyznać, że bez koszulki wygląda naprawdę świetnie, co nie umknęło również internatom, którzy chwalili umięśnioną sylwetkę "Borata" w komentarzach.

d2ee7zf

Podziel się opinią

Share

d2ee7zf

d2ee7zf