Trwa ładowanie...
ycipk-3y3wlu

Sacha Baron Cohen. Isla Fisher pokazała, jak ćwiczył do roli w "Szpiegu"

Filmowy "Borat" Sacha Baron Cohen w serialu Netfliksa "Szpieg" wyglądał na zupełnie odmienionego. Jego żona Isla Fisher zdradziła, jak przygotowywał się do roli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Isla Fisher pochwaliła się, jak wygląda Sacha Baron Cohen bez koszulki
Isla Fisher pochwaliła się, jak wygląda Sacha Baron Cohen bez koszulki (ONS.pl)
ycipk-3y3wlu

Pisząc Sacha Baron Cohen, nie wszyscy będą wiedzieli, o kogo chodzi. Pisząc Bruno, Borat czy Ali G – oczywiście! To najsłynniejsze wcielenia angielskiego komika, który swego czasu wyśmiewał mizoginizm czy antysemityzm. Jaskrawo zielony strój zasłaniający genitalia, który nosił w "Boracie", kojarzą niemal wszyscy.

W drugiej połowie 2019 r. światło dzienne ujrzał nowy projekt Netfliksa, serial "Szpieg", w którym Sacha Baron Cohen dostał główną rolę. Mocny szpiegowski serial oparty na faktach warto dopisać do listy produkcji typu "must-see". Tym bardziej, że Cohen został nominowany do Złotych Globów.

ycipk-3y3wlu

Na instagramowym profilu jego żony Isli Fisher pojawił się filmik pokazujący, jak Sacha przygotowywał się do roli. Trzeba przyznać, że bez koszulki wygląda naprawdę świetnie, co nie umknęło również internatom, którzy chwalili umięśnioną sylwetkę "Borata" w komentarzach.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3y3wlu

ycipk-3y3wlu
ycipk-3y3wlu