Sam Smith jednak zaśpiewa dla Bonda?

W sieci pojawiły się nowe sugestie, iż to Sam Smith zaśpiewa nową utwór dla Jamesa Bonda.

Wokalista wielokrotnie zaprzeczał, że wykona piosenkę przewodnią do filmu "Spectre".

Sam Smith jednak zaśpiewa dla Bonda?

- Nie mam pojęcia skąd wzięły się te pogłoski, wiem tyle, co wy - zapewniał artysta w sierpniu 2014 roku. - Sądzę, że każdy chciałby nagrać piosenkę dla Bonda, ale jeśli o mnie chodzi, to pierwsze słyszę.

Tymczasem na Twitterze artysty pojawiło się zdjęcie, na którym ma obrączkę z logo SPECTRE, czyli organizacji terrorystycznej, z którą w nowym filmie musi zmierzyć się 007.

Utwór do poprzedniego obrazu o przygodach szpiega, "Skyfall", wykonała Adele.

W "Spectre" tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda (Daniel Craig) skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M (Ralph Fiennes) toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Léa Seydoux gra Madeleine Swann - lekarkę, córkę zabójcy imieniem Swann, która poznaje 007 w swojej klinice w Austrii. Monica Bellucci wciela się w Lucię Sciarrę, wdowę po zamordowanym mafioso.

Ponadto Naomi Harris wraca do roli Eve Moneypenny, a Stephanie Sigman sportretuje tajemniczą Estrellę. W obsadzie znaleźli się także Ben Wishaw, Andrew Scott i Rory Kinnear. Scenariusz napisali John Logan, Neal Purvis i Robert Wade. Za kamerą stanął Sam Mendes.

Dzieło zagości w naszych kinach 6 listopada.

Jedyny na razie krążek Smitha to "In the Lonely Hour". Nagrodzona Grammy płyta miała premierę w maju 2014 roku.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)