Trwa ładowanie...

''Sandman'' w rękach Josepha Gordona-Levitta

Share
''Sandman'' w rękach Josepha Gordona-Levitta
d46rzcz

Potwierdziły się doniesienia o głównej roli *Josepha Gordona-Levitta w adaptacji komiksu "Sandman" Neila Gaimana. Co więcej, Gordon-Levitt zajmie się także reżyserią i produkcją projektu.*

"Sandman" to komiksowa seria licząca 75 odcinków, która zadebiutowała na rynku w roku 1989. Jej głównym bohaterem jest Sen, alegoryczna postać zwana także Morfeuszem. Sen jest jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Jego braćmi i siostrami są Los, Śmierć, Zniszczenie, Rozpacz, Pożądanie i Maligna.

W 2010 roku przedstawiciele Warner Bros. nosili się z zamiarem przeniesienia komiksu na mały ekran, jednak ostatecznie zdecydowali się na film pełnometrażowy. Scenariusz napisze David S. Goyer ("Człowiek ze stali").

- Panie i panowie, informuję, że będę miał ogromny zaszczyt pracować nad "Sandmanem" z Davidem Goyerem, Warner Bros. i samym Neilem Gaimanem - potwierdził Joseph Gordon-Levitt na Twitterze.

Przypomnijmy, że Gordon-Levitt ma w reżyserskim dorobku tylko jeden film pełnometrażowy, komedię "Don Jon". Jako producent pracował niedawno na planie obrazu "Looper - Pętla czasu".

d46rzcz

Podziel się opinią

Share
d46rzcz
d46rzcz