Trwa ładowanie...

Sandra Bullock szykuje się do ślubu. Lista gości weselnych robi wrażenie

To będzie jedno z najgłośniejszych wesel tego roku. Z pewnością w dniu, w którym słynna aktorka powie sakramentalne "tak", wszystkie drzewa w okolicy jej posiadłości będę oblepione przez paparazzich. A słowo to powie już niedługo. Jak donoszą zagraniczne media, do uroczystości dojdzie w sierpniu.

Sandra Bullock szykuje się do ślubu. Lista gości weselnych robi wrażenieŹródło: East News
dwzx85f
dwzx85f

Ceremonia, która węzłem małżeńskim połączy 52-letnią aktorką i jej o dwa lata młodszego partnera, Bryana Randalla, odbędzie się w położonej w Beverly Hills, należącej do Bullock rezydencji. O ślubie gwiazdy filmowej z fotografem plotkowano od dawna. Wszelkie rewelacja na ten temat były jednak przez hollywoodzką sławę ucinane. Spekulowano, że Bullock nie chce wychodzić za mąż zrażona skandalem, jakim zakończył się jej poprzedni związkiem z Jesse Jamesem. Okazało się wtedy, że przez blisko dwa lata jej partner ukrywał kontakty z kochanką, o czym ochoczo poinformowały wszystkich później plotkarskie media.

Jeśli wierzyć doniesieniom "znajomych pary", do ślubu namówiły Sandrę Bullock jej adoptowane dzieci, który "chcą mieć tatusia". Nie jest tajemnicą, że wybranek aktorki pomagał jej wychowywać pociechy przez ostatnie 2 lata.

Fani aktorki raczej nie mają co liczyć na zbyt wiele szczegółów dotyczących zamążpójścia swojej idolki. Do czasu przedostania się informacji do prasy, planowała ona bowiem "sekretny ślub". Niemniej jednak już sama lista gościa robi wrażenie. W ceremonii udział mają wziąć m.in. Rihanna, Cate Blanchett, Anne Hathaway oraz Helena Bohnam Carter.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Sanda Bullock zrobiła sobie ostatnio dłuższy urlop od grania. Po roli w "Tupperware Unsealed" w 2016 roku zdobyczyni Oscara przestała przyjmować kolejne propozycje. Na wielkim ekranie zobaczymy ją dopiero z rok w "Ocean’s 8".

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

dwzx85f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwzx85f