Trwa ładowanie...
24-08-2009 04:03

Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa

Scarlett Johansson jako Czarna WdowaŹródło: megafon.pl
dh40hbm
dh40hbm

Black Widow, postać grana przez Scarlett Johansson w drugiej części ekranizacji komiksu o losach Irona Mana, dopiero rozpoczyna swoje królowanie na dużym ekranie.

Producenci filmu "Iron Man 2" wierzą w finansowy sukces filmu oraz w atrakcyjność przeciwniczki tytułowego bohatera, Czarnej Wdowy. Przypomnijmy, iż pod tym pseudonimem chowa się kobieta-szpieg Natasza Romanowa.

Po raz pierwszy pojawiła się w 1964 roku jako przeciwniczka Iron Mana. Choć walkę z superbohaterem przegrała, spodobała się na tyle, iż pojawiły się zeszyty poświęcone tylko jej. Zwana również Pajęczycą, największe triumfy święciła w latach 70.

- Mam nadzieję, że ponownie ją zagram - przyznała Scarlett Johansson. - Powstało wiele komiksów o jej przygodach, była też ważną postacią dla The Avengers.

Wspomniana przez aktorkę grupa zrzeszała superbohaterów, wśród których znalazł się nie tylko Iron Man, ale także Thor, Kapitan Ameryka oraz Hulk. Takiemu męskiemu towarzystwu zdecydowanie przydałaby się jakaś kobieta.

Johansson w roli Czarnej Wdowy będzie można zobaczyć już 30 kwietnia 2010 roku, kiedy to na polskie ekrany wejdzie druga część filmu "Iron Man".

dh40hbm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh40hbm