Trwa ładowanie...
31-01-2014 09:33

Scarlett Johansson uwodzi autostopowiczów

Scarlett Johansson uwodzi autostopowiczów
d40xe6o

W sieci zadebiutował niezwykły trailer filmu science-fiction "Under the Skin" ze Scarlett Johansson w roli głównej.

Wideo utrzymane jest w surrealistycznym klimacie kina eksperymentalnego i filmów Davida Lyncha. Zderza ze sobą obrazy, dźwięki i świdrującą głowę muzykę. Johansson pojawia się tu tylko na chwilkę - w krótkich ujęciach z produkcji zmontowanych z recenzyjnymi przymiotnikami, wychwalającymi dzieło.

Przypomnijmy, że w filmie aktorka gra Laurę - kosmitkę, która uwodzi przypadkowych autostopowiczów. Jej zadaniem jest sprowadzanie usidlonych mężczyzn na rodzinną planetę, gdzie ludzkie mięso uchodzi za przysmak. Z biegiem czasu Laura zaczyna jednak odczuwać skruchę, a złożoność życia na Ziemi sprawia, że kosmitka zmienia podejście do własnej egzystencji i do zasad wyznawanych przez przedstawicieli jej gatunku.

Zdjęcia do obrazu w reżyserii Jonathana Glazera powstały w 2011 roku w Szkocji. Źródłem inspiracji była powieść Michela Fabera "Pod skórą" z 2000 roku. Produkcję "Under the Skin" zobaczyli już widzowie festiwali filmowych w Wenecji i Toronto. W kwietniu trafi do kin m.in. w Nowym Jorku i Los Angeles.

d40xe6o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xe6o